Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Agrresziv lett a kutyám! Mit...

Szaszito0801 kérdése:

Agrresziv lett a kutyám! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves kan palota pincsim és mostanában elég agresszivan lép fel ha meg akarom simizni! Értem ezalatt hogy (megpróbál megkapni, megharapni stb..) Lehet hogy azért csinálja mert mostanában a húgom minddig nyúzza??! Gondolok itt arra hogy

állandóan pórázon volt itthon is és azzal húzta őt fel.le jobbra balara egész nap!! :( Hiába mondtam neeki hogy ez nem jo! Meg emelgette, ha ugatott egyett egyből ütötte!! Most rászoltam a a húgomra hogy hagyja békén...lehet hogy fél!? Elege lett!!?? Hogyan neveljem ki belőle?? Békén hagyom akkor simizem mikor ő is akarja mikor idejön hozzám de mit tegyek még? Félek hogy örökre ilyen marad!! :( :( :(



2015. okt. 30. 17:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
Add normális gazdának, ahol kutyának tekintik, nem plüssállatnak.
2015. okt. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Szóval míg ő veri és rángatja a kutyát, te annyit csinálsz, hogy mondod neki halkan (amit persze le se kakkant) hogy "légyszi hagyd abba".


Fantasztikus.


Először is neveld meg a húgodat, aztán bánjatok normálisan a kutyával, mert gondok lesznek, a végén tényleg meg fogja harapni valamelyikőtöket.

2015. okt. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Kössz....de már 3-4-5 éve harcolok egy kutya miadt nem fogom eldobni!!! :( ÉN tudom hogy ez nem jo!! Ha nem tudsz segíteni akkor ne írj ide! KOSZ!! :(
2015. okt. 30. 17:18
 4/18 A kérdező kommentje:
1.Eggyáltalán nem halkan szóltam rá! 2. Én tudom hogy kell a kutyával bánni!! 3. Kössz..... sokat te se segítettél második válaszoló!! :(
2015. okt. 30. 17:24
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne is haragudj, de ha az én tesóm bánna így a kutyával, olyan nyakast kapna, hogy azt sem tudná hirtelen fiú vagy lány.


Először is a "kedves" hugodat állítsd le a kutyáról. Másodszor pedig irány a kutyasuli, mert láthatóan lövésed sincs semmiről.

2015. okt. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a kutyával szeretetteljesen bánnál, de ebben az is benne van, hogy megvéded őt. Az alapján amit leírsz, a húgod degenerált (rángatja póráznál fogva ráadásul házon belül, ütögeti stb.), az ő agresszivitására reagál a kutyád.


Fiatalnak tűnsz, szólj szüleidnek, mondd el nekik hogy rajta vezeti le a dühét, hogy elvadítja a kutyát. A szomorú az, hogy sokszor mikor hírekben olvassuk, egy kutya a gazdáira támadt és el kellett altatni, az mind ilyennel indul.

2015. okt. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen kutya már valószínűleg reflexből, félelemből kap oda. Rossz tapasztalatai vannak. Jó lenne, ha nem hagynátok, hogy a húgod ráncigálja és ütlegelje, mert tényleg harapás lesz a vége. Nem beszélve a pórul járt kutya lelki sérüléseiről. Szépen lassan újra el kellene nyerni a kutyus bizalmát. Szeretettel, türelemmel.
2015. okt. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Leálítottam a húgomat a kutyárol már kb. 1-2 órája! Már sokkal nyugottabb a kutya is, csak a húgom hisztizik de nem érdekel!! Deeee miért ne lenne lövésem?? Nem az elsö kutyám!!

Nem értem!! :(

2015. okt. 30. 17:40
 9/18 anonim ***** válasza:

Miért neked kell nevelned a húgodat? Anyátok, apátok nincsen, aki kordában tudná tartani? Vagy ők is a liberális gyerek-nem-nevelés hívei?


Nem is értem egyáltalán miért ebbe a kategóriába írtál. Nem a kutyával van baj, hanem a testvéreddel, ez gyereknevelés téma. Szerencsétlen kutya persze hogy harap, ő így védekezik, miért is kéne eltűrnie a nyúzást egy ilyen kicsi kutyának?


Amúgy én is simán leütném a tesómat, ha bármilyen állatot bántana. Idősebb koráramég hálás is lenne, hogy helyretetted az agyát.

2015. okt. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
58%

Mégis mit vársz tőlünk? Te kutyád, neked kellene megnevelni. Egy palotapincsivel nem bírsz el, komolyan nevetséges.


Mi mit csináljunk? Másszak át a gépen keresztül és pofozzam fel a húgodat? Hidd el megtenném, ha képes lennék rá.

2015. okt. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!