Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jack russel terrierről tapaszt...

Jack russel terrierről tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szeretnek egyet.Még anyukamat erről meg kell győznöm,de ahhoz szeretnék előbb mindent megtudni róla,hogy tényleg jó döntés lenne.
2015. nov. 1. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem jó döntés.


Semmit nem írtál le mit nyújtanál a kutyának,miért pont ez a fajta és stb.


Számomra az jön le,hogy tetszik külsőről,de semmit nem tudsz róla.


Google-ba berírod és egy csomó fajtaleírás van,fórumok,tenyésztők oldalai.


Ők nem cuki muki ölebek,hanem makacs,akaratos vadászkutyák.Akinek a mozgás a mindene.

2015. nov. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első kutya lenne? akkor ne akarj ilyen fajtát. Energiabombák. Eszméletlen mennyiségű fizikai terhelés és agyi fárasztás kell nekik. Nem 1-2 óra séta. Komoly foglalkozás, kutyasuli, engedelmességi után valami sport sem árt. ha noncsenek lefárasztva eszméletlen mód rombolnak, bekkattannak. Borzasztó okosak, intelligensek és találékonyak, de ne tévesszen meg a méret, erős kéz kell hozzá és némi tapasztalat sem árt. Édesanyádat meggyőzni nyilván nem lesz egyszerű, ha az ára is szóba kerül. Tenyésztőtől 100-150 ezer alatt nem úszod meg, de valószínű keveset is mondtam. Nagyon jó fejek. Mi is rendszeresen bandázunk eggyel, de az én vizslámhoz képest az a blöki egy tornádó, pedig az enyém sem egy lusta dög.
2015. nov. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem 2 van. Imádni valóak. Nagyon jó döntés volt és mindig ilyen kutyáim lesznek.Tény hogy ha nincs időd rájuk akkor rosszat teszel nekik ezért ne ilyet akarj.Előtte gondold meg mit tudsz neki nyújtani,olvass utána hogy képes vagy-e rá. Ha igen akkor meghálálják.
2015. nov. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!