Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Cairn...

Mi a véleményetek a Cairn terrierről? Tapasztalatok? Ajánljátok panelba?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 10. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem személyes tapasztalatom nincs vele, de mivel TERRIER, rengeteg mozgást, elfoglaltságot igényel,nem arra való, hogy egész nap a panelban ücsörögjön. Ha ezt nem kapja meg, bizony ás, kapar, ugat, szétszed mindent...

Őszintén szólva én egy terriert nem tartanék panelban.

Ajánlom, hogy nézd meg a www.olcsokutya.uw.hu-n a Fajtabemutató menüpont alatt a cairn terrier jellemzőit.

2009. ápr. 11. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Terriert panelba csak akkor ha napi 3 óra mozgást, foglalkozást tudsz neki biztosítani.

A kistermetű terrierek ráadásul nagyon makacsak, tehát értő kéz is kéne hozzá, hogy ne legyen egy rémálom a kapcsolatotok.

2009. ápr. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

a cairn terrier aktív, mindig vidám, bátor, játékos, tanulékony társ. Nagyon jő házörző. Nem ugatós, és nem agresszív. Sokáig élnek, és nincsenek egészségügyi problémái.

Bár mivel terrier, sok mozgásra van szüksége, de amúgy ideális kutya.

Nekem is ilyen kell.

És az előzőkkel nem egészen értek egyet abban, hogy terrier, ezért nem igazán való lakásba, hiszen a yorkshire is terrier...

2009. ápr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem való panelba. Énse tudok adni tapasztalatot. De a cairn terrier naon édes kutyus. Amúgy a yorkshire is lakásba való, meg a westie is leginkább... szóval a cairn miért ne tartható ott? Ha megvan az elegendő mozgása, és sokat foglalkozol vele, szerintem elvan a panelba.
2009. ápr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!