Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az alábbi nevek közül te...

Az alábbi nevek közül te melyiket adnád a kutyádnak?

Figyelt kérdés

Morzsi, bodri, csibész

Am egy Cane Corso fekete kan


2015. nov. 1. 14:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Egyiketse

Egy cane corsonak nem illenek ilyen nevek

2015. nov. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Én a személyisége, vagy egy jellegzetes dolga alapján adnék neki nevet, és olyat, ami illik is hozzá.


Viszont szívem szerint, én egyik nevet sem adnám neki. Ha viszont választanom kellene, akkor a csibész nevet kapná.

2015. nov. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jessszusom,egyiket sem. Én még egy keverék kutyának sem adnám ezeket,nem hogy egy CC-nek. Szegényes a fantáziád. Ezektől még a Blacky is jobb :D
2015. nov. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyiket sem. Túl azon, hogy nem tetszenek, nem is illenek egy ilyen tekintélyes állathoz. Nem mintha Hektornak vagy Hulknak akarnám hívni, na de Morzsi, most komolyan?

De ez csak az én véleményem.

2015. nov. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Szerintem még a kutya is körberöhögne a neve hallatán. Olyan szép egy ilyen kutya, tuti valami komoly nevet adnék neki. Első ránézésre tökre Noir. Ejtsd: Noár. Franciául annyit tesz, hogy fekete. Lehet tovább is fejleszteném és Renoir (Rönoár) lenne, valakinek egyszer régen javasoltam itt ezt a nevet, a fekete tekintélyt parancsolókról mindig ez jut eszembe. :)
2015. nov. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

kutyanevnap.hu

itt válogathatsz.

2015. nov. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Direkt lenne neki ilyen "mesekutya" neve.
2015. nov. 2. 05:38
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor legyen Buksi. Az minden kutyára illik. :D Én is Buksizom az enyémeket és hallgatnak is rá a saját nevük mellett. De lehet Füles, vagy Tappancs is. :D


A Morzsi az nekem Tacsi név, a Bodri, az nagy, göndör szörű kutyára illik, a Csibész meg nemtudom. Olyan falusi (én is onnan származom, mindig az jut eszembe a Csibészekről, hogy szegények nagyon rossz sorsban élnek egy láncon).

2015. nov. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mese?


Tucat nevek,egyszerűek.


De ha neked tetszik.

Csak ha szólsz neki,ne sértődj meg,hogy kinevetnek :D

2015. nov. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én ezeket adnám:

-Argó

-Éden

-Báró

-Tapmancs

-Dante

2015. nov. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!