Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt a kutyám?...

Miért csinálja ezt a kutyám? Falkabeli gondok lehetnek?

Figyelt kérdés
3 éves ivartalanított havanese. Ha valaki elindul felfelé a lépcsőn rögtön írjon és ugat +ha eléri a lábát annak a valakinek akkor még is harapja😋😣😣😣😣😕😣😣😣😣ás kutyákkal szemben is agresszív... Valamit nagyon elrontottunk tudom..😢

2015. nov. 3. 07:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Iratkozzatok be egy kutyaiskolába. Ott megtanulod, hogyan kell megnevelni.
2015. nov. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Egyértelműen ő a főnök. Úgy érzi, te nem vagy képes megvédeni őt vagy sokszor vagy bizonytalan. Vagy esetleg még ideges is, amikor így viselkedik. Határozottnak kell lenned. A kutyát csak nyugodt energiával tudod irányítani. Csak így lehetsz falkavezér. A kutyák nagyon megérzik a gyengeségeinket és ki is használják. Nem mintha mindenáron vezetők akarnának lenni, de ha úgy érzik,hogy nincs senki,akit követhetnének, magukra vállalják a feladatot. El kell nyerned a bizalmát és tekintélyt kell szerezned nála. De erről órákig lehetne írni. A kutyasuli jó ötlet de lehet, hogy elég, ha megnézel egy pár Ceaser Milan videót alapnak. És mozgasd jó sokat. Valószínűleg tele van fölösleges energiával. Nálunk működik. Sok sikert és kitartást!
2015. nov. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Előző vagyok. Csak azért vagyok 38%-ban hasznos, mert beszóltam egy backstreetboys-os macskára.:) De remélem, neked valamennyit tudtam segíteni.
2015. nov. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Utolsó, nyugi én kétszer zöld kezet is ráztam veled! Cserébe áruld már el, hogy ezt honnan látni, ha valaki fel vagy lepontoz? Mondjuk eleve baromság az egész, mert ész nélkül nyomogatják a kezeket, de azért kíváncsi vagyok.

Kedves kérdező, én őszintén örülök a kérdésednek, azért, mert Te legalább észrevetted, hogy gond van a kutyával! Sokan-főleg kistestűek esetében simán rájuk hagyják az ilyen viselkedést, és még örülnek is neki, hogy a kicsi kutyájuk ilyen merész. Szóval ezzel már eleve van esélyed, hogy megjavuljon a helyzet! Én is azt ajánlom, hogoy iratkozzatok be egy szocializálós kutyaiskolába, viselkedési gondoknál én ajánlom a tükör iskolát. Nagyon sokmindent elmondanak, és tanítanak Téged is, meg a kutyát is! Hajrá!!!

2015. nov. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért csinálja, mert hagyjátok neki.


Fel kell állítani néhány szabályt, amit ha betart, azért örömujjongás, dögönyözés és jutalom jár.


Ha nem tartja be, akkor meg egy kisebb saller, vagy rákiabálás, nyakon csípés, orron pöckölés stb.. ilyen dolgok, amiket nem szeret.

2015. nov. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek 😘 jobban oda fogok figyelni 😋
2015. nov. 3. 17:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Csinálj vele engedelmességi gyakorlatokat aminek semmi értelme, de csinálni kell mert te mondod. Ül, fekszik, marad, lábhoz. Amig nem csinálja nincs játék, nincs ennivaló. És legyél vele következetes. Ha valamit mondasz, akkor azt követeld meg, ne engedj belőle.
2015. nov. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!