Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nemtetszik a kutyának a hám...

Norbert98 kérdése:

Nemtetszik a kutyának a hám valaki mit tegyek hogy megszokja?

Figyelt kérdés

Van egy 4éves amerikai staffordshire szuka kutyám eddig 3soros folytós nyakörvvel volt sétáltatva teljesen jól sétált nemhuzott nem rángatta stb

Vettem neki egy julius k9 hámot rátettem aztán rá a pórázt és a kertbe sétáltam vele és nemtetszett neki hogy a hátánál vana póráz le akarja szedni vagy idegesiti ugat neki és körbe megy h leszedje mit tudok tenni hogy leszokjon erről és lehessen vele sétálni hámmal?



2015. nov. 3. 18:36
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Azt szeretném holnap csak ma vettem megneki most probáltam vele este csak elösször kertbe akartam majd holnap világosba kiviszem és meglátjuk köazi a válaszod!:)
2015. nov. 3. 19:10
 12/20 anonim ***** válasza:
Enyém még a sétánál se szokta meg! Elég kitartó munka után se! 2.vok
2015. nov. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Amúgy se dobd ki, hanem add el valamelyik használtas oldalon!( pl.: vatera) (nem reklámozom)! 2.vok
2015. nov. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ja, hogy 1 napos a dolog :) AKkor kitartás. Azt hittem, minimum hetek óta kínlódsz.
2015. nov. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy valaki hülyeségnek tartja de nekem bevált. Van egy csivavám és őt is leszoktatnám a nyakörvről hát ő rajta néha nyúl hám van mert az olyan,hogy a nyakán is van egy meg a derekán. Persze a te kutyádra nem megy rá szerintem a nyúl hám. Próbáld meg úgy,hogy rakd rá a nyakörvet meg a hámot de a pórázt a nyakörvre kapcsold így nem zavarja aztán majd egy ídő múlva a hámra megy a póráz végül lekerül róla a nyakörv aok sikert bocsi a hosszú szövegért.
2015. nov. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Az előző dupla módszere jó ötlet :)
2015. nov. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Mi a 3 éves kutyánkra vettünk hámot.Addig nyakörve volt.

4 nap alatt megszokta.

2015. nov. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Vidd ki sétálni, valami nyüzsgőbb helyre. Otthon persze, hogy mással sem tud foglalkozni, csak az új szituációval, de ha kikerül olyan helyre, ahol ennél érdekesebb dolgok is vannak, talán már nem lesz ennyire megőrülve a hám miatt.
2015. nov. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 NorberT99 válasza:
Szia:)Az én 10 hónapos Amstaffom sem szerette a hámot,sőt nagyon utálta!De rátettem és játszodtunk,hogy eltereljem a figyelmét és sikerült is:)Pár nap alatt teljesen megszokta:)
2015. nov. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Na sikerült a leszoktatás??
2015. nov. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!