Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff kutyus hogy jön ki...

Amstaff kutyus hogy jön ki más háziállatokkal? (kutya, ló, tehén) kölyökként venném ha megszokja nem lesz gond ugye?

Figyelt kérdés

2015. szept. 6. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan alomból kell választani, ahol a tenyésztő ismeri a vonala természetét.
2015. szept. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A macskám épp most pofozta fel az amstaffot. :)

Szóval, ha kicsinek szoktatva van ÉS nem egy idegbeteg szapis kutya, akkor egy kis odafigyeléssel bármihez hozzá lehet szoktatni.

2015. szept. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Változó lehet, de nyilván jó helyről kell választani.

Az enyém egy bunkó paraszt, kutyákat simán kinyírná, ha hagynám, de a macskának meg behódol, a macska felpofozza, és erre ő nem harapja ketté, hanem meghunyászkodik, és próbál "békülni" puszizással...

Ennél a fajtánál mindenképpen tenyésztőtől vegyél, mert másképp nem tudhatod, hogy mi történik.

De ha úgy keresel fajtát, hogy ő jöjjön ki az állatokkal, nem ajánlom a staffot. Akárki akármit mond, nem játékszer, kell hozzá megfelelő tudás, és határozottság. Én például mikor örökbefogadtam, nem gondolkodtam egy percig se, hogy ugyan a macskámat fogja-e szeretni. Mert tudtam, hogy mivel az én kutyám lesz, szeretnie KELL a macskákat. Szerencsére nem kellett szoktatni, mert első perctől barátok.

2015. szept. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem az "Amstaff"-om. Minden állattal el van, kivéve egy-el. Szüleim "dísz tyúkjaival". Birka tartással foglalkozunk és mikor hajtás van a kutya is részt vesz. És a futó birkára se tekint úgy mint ha áldozat lenne. :)


Amihez kiskorban hozzá szoktatod. Azzal nem lesz gond. De azért mást fajta állathoz mint írtad a "ló és tehén" nem engedném oda mert azokkal nem ismerkedet meg mert nincs lehetősége.


Sok örömet a kutyához remekválasztás az "Amstaff" :)

2015. szept. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

2éves staffink mellé hoztunk 2 kölyök macskát, első pillanattól kezdve játszani akart velük, követte őket, mindig próbált kapcsolatot teremteni velük, persze a macskák nem túlságosan kedvelték sose őt :) Amikor már percek óta nyaggatta őket és nyüszögött, hogy játszanak, a macskák mindig megpofozták, de soha nem kapott utánuk, vagy tett bármi olyat amivel árthatna nekik.

Ez nevelés kérdése, ha kiskorától kezdve szocializálva van és alapjáraton is nyugodt természetű, akkor szerintem bármilyen állatot elfogad maga mellé, ha a gazdája mutatja meg neki.

2015. okt. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!