Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most kezdődött, nézitek?

Most kezdődött, nézitek?

Figyelt kérdés
Cesar Millan a Digi Animal World-on, minden este -kor

2015. nov. 3. 19:03
 1/5 A kérdező kommentje:
19h-kor :) lemaradt
2015. nov. 3. 19:04
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
En nézem :)
2015. nov. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
69%
Amikor épp arrafelé kapcsolok, megnézem. Bár nincs kutyám, de néhány eben (vendégségben) kipróbáltam az ott látott pár trükköt és majd hanyatt estem, mert működött... Nagyon király ez az ipse... (pl.: mész ki a vendéglátó házából, a kutya oldalról "acsarkodik" feléd, ekkor az ellenkező oldali lábaddal nem durván, de határozottan (hátul elvezetve a lábadat) oldalbarúgod... a kutya teljesen kizökken a szerepéből, azt sem tudja, hanyadikán van hetedike, és abbahagyja az acsarkodást... hihetetlen élmény volt látni a gyakorlatban...)
2015. nov. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó, ha te kirúgnál a kutyáim felé, -mivel civiles őv képzést kapnak- azonnal fognának. Úgyhogy ne legyél ennyire hülye, és ne rugdoss idegen kutyákat!

Ez az ember pedig egy showman, a gyengébb idegrendszerű, igazi családi kutyákhoz még elmegy, de a valódi szaktudás hiányzik nála is, ahogy sajnos az összes TV-s csodakiképzőtől.

2015. nov. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mellesleg nem a te dolgod nevelni más kutyáját! Az a gazda feladata! Ennél nagyobb pofátlanság kevés van! Olyan ez, mintha én a földbe döngölném vagy ugyan így megrugdosnám a te kutyádat, csak mert a viselkedése nekem nem tetszik. Vagy felpofoznám a gyerekedet. Fogalmad sincs, hogy az adott kutyának mit okoz az, ha egy vadidegen nyúl hozzá így! Lehet, hogy rettegni fog az idegenektől, vagy agresszív lesz velük! Ennyire ne legyél már kérlek felelőtlen és buta!
2015. nov. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!