Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kidobott kiskutya. Mit tehetné...

Kidobott kiskutya. Mit tehetnék érte?

Figyelt kérdés
Ma reggeltől kezdve az utcánkban egy szegény kiskutyus mászkál. Valószínűleg valaki már nem tartott igényt a szeretetére és itthagyta... Sajnos befogadni nem tudom, mert egy rettentően pici kertben már van egy kutyusom... Mi lenne a legjobb neki? megetessem vagy ne? próbáljam elajándékozni, vállalva hogy esetleg útközben elveszik? Sintértelep?:S azt semmiképp sem akarom hogy elaltassák, de tényleg lehetetlen befogadnom őt...:(
2010. márc. 18. 18:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ha bevinnéd a menhelyre, befogadnák, hiszen akkor kész helyzet elé állítanád őket. A telefonálás nem szerencsés, mert akkor könnyen lerázhatnak. Nem azért, mert gonoszok, hanem tényleg zsúfoltság van a menhelyeken.

Egyébként úgy tudom, van menhely Gödöllőn.

2010. márc. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Befogadás szóba sem jöhet, nem hely miatt. akutyám miatt. Vagy verekdés vagy kiskutyák lennének a végére, hát most egyiksem hiányzik:S Csináltam képeket, megy a hirdetés mindenfele. Félénk nagyon, hozzáérni még nem tudtam nem jön közel de legalább az ételt elfogadja. Úgy tűnik jó szomszédságom van és hizlaljuk a kutyust rendesen. most úttesttől távol kapott egy kabátot amin fekhet,és ennivalót, úgytűnik nemigen akar elmenni...Sajnos nem tudom megnézni egyelőre hogy fiú vagy lány...

őőő..esetleg valakinek nem kell egy kutyus? :))

2010. márc. 19. 16:12
 13/13 A kérdező kommentje:

Hát mire nagy nehezn találtam valakit aki legalább pár napig hajlandó lett volna befogadni a kutyus megunta a várakozást és elment...:S

Remélem jól van, lesz...

2010. márc. 20. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!