Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Shar pei amstaff mix? Az...

Shar pei amstaff mix? Az egyik ismerősöm kínálja nagyon aranyosak szeretnék hozni egyet csak nem tudom ez a párosítás milyen lesz?

Figyelt kérdés
2015. nov. 4. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Senki se tudja. Fajtatiszta kutyák esetén se tökéletesen homogén az alom, keverékeknél meg egészen nagy különbségek lehetnek mind kinézetre, mind viselkedésre.
2015. nov. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Attól tartok hogy nagyon agresszív lesz de ez szerintem a nevelésétől is függ. Van egy faj tiszta németjuhász kutyám 6 éves remelem nem lesz köztük gond ha felnől a kicsi. Egyébként a németjuhász ivartalanitva van
2015. nov. 4. 16:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha peched van, beteges. Shar peit csak az vegyen, akinek belefér néha több százezret rákölteni a kutyára. Hogy a keveréke mit örököl, azt meg csak a jóisten tudja.

Agresszív csak akkor lesz, ha nem jól neveled, viszont tényleg hajlamos rá.

2015. nov. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm!
2015. nov. 4. 17:14
 5/7 bollocks ***** válasza:
84%
Illatos úti shar pei keverékünk van, tavalyelőtt volt egy szemműtétje, tavaly volt egy szemműtétje, és épp ma mondta az állatorvos, hogy idén is kinéz neki egy. Ez így potom 200 rugó, a többi nyavalyájáról nem is beszélve.
2015. nov. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22%
Hát igen, sajnos az egyik olyan kutyafajta, ami miatt fenntartásaim vannak a tenyésztéssel kapcsolatban.
2015. nov. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem lessz vele gond. Meg az hogy keverék nem azt jelenti hogy ahreszív lessz,minden kutyánál nevelés kérdése milyen lesz! Nekem volt jó helyről hozott,törzskönyves Staffim és ő beteges volt,el is kellett altatni. Vettem olcson egy Staffit ,nincs törzskönyve és kikértük hozzáértő véleményé ,fajtiszta. Remek,okos és barátságos kutya. A németjuhászoddal se lessz gond ,hiszen ő régebb óta van ott és mellette nöl fel,persze ne azonos nemüt vigyél. Amúgy meg ha sokat viszed idegenek és más kutyák közé teljessen jól kijön velük is. Az én kutyám a lovammal is jól megvan és az 1éves kislányom is imádja.
2015. nov. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!