Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám hangosan horkol és...

A kutyám hangosan horkol és szuszog álmában, lehet ez valami betegség oka vagy csak egyszerűen ilyen?

Figyelt kérdés
nagyon hangosan horkol és közben nagyon hangosan szuszog néha egész gyorsan máskor lassabban. Először azt hittem rémálma van ezért csinálja akkor felébresztettem megsimogattam és vissza feküdt aludni , pár perc mulva újra kezdte. Attól féltem még hogy túl kövér és ezért csinálja ezt mert valami fáj neki alvás közben. egy kis termetű kutya Yorki - shih tzu keverék . vagy csak azért csinálja ezt mert egyszerűen csak ilyen a természete? nem is kéne aggódnom? amúgy csak kicsit kövér de egyáltalán nem megy át túlsúlyba csak kerekebb a pocakja:)

2015. nov. 4. 18:52
 1/2 Agocs Mihaly válasza:
Semmi pánik ! Minden kutya horkolhat alvás közben éppugy mint az ember, ki hangosabban, ki csendesen vagy egyáltalán. Szerintem "kutya baja" sincs... :)
2015. nov. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez enyém kutyum is hangosan szuszog a horkoláshoz köze sincs még :D én imádom hallgatni sokszor alszom el erre.

9 éves és úgy vettem észre hogy ahogy idősödik egyre hangosabb a szundi :D És egészséges szerencsére.

Szóval lehet hogy nálatok is ez a helyzet :)

2015. nov. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!