Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon keveset iszom. Egyszerű...

Nagyon keveset iszom. Egyszerűen nem bírok meginni egy nap legalább 1,5 l vizet. Milyen problémáim lehetnek ettől? Hogyan tudnék változtatni?

Figyelt kérdés

Nem bírok inni. Nem csak mostanában van ilyen, már egész kis koromban ez volt. Pár hónapja a suliban szinte elment a látásom. A barátnőim szerint az volt a baj, hogy nem ittam, mert 5. óra után, még ott volt a teli kulacs vizem. Megitatták velem, de olyan hányingerem lett tőle, hogy alig mertem haza menni. Otthon is csak feküdtem, és szenvedtem. Félek, hogy ez hosszú távon nem fog jól működni, de nagyon nehezen tudok változtatni ezen. Esetleg tipp, hogy mit tehetnék, hogy többet igyak?

Milyen maradandó betegségem lehet e miatt?



2015. máj. 25. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább tünete valaminek ez. Vizsgáltasd ki magad, ez nem egészséges!
2015. máj. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sokfajta problémád lehet a kevés folyadéktól. Tegyél egy kis citromlevet a vízbe, akkor talán jobb kedvvel iszod meg.

Másrészről meg nincs kizárva, hogy valami van mögötte ahogy előttem is említették, érdemes utánajárni.

2015. máj. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

(1) Tényleg vizsgáltasd ki magad, ez nem vicc.

(2) A szívedet is túlterheled a kevés folyadék miatt, a vesédet is.

(3) Próbálkozz levessel, teával, hátha a meleg italok jobban beválnak. Ne igyál egyszerre fél litert, attól még jó, hogy rosszul leszel. Csak egy bő fél pohárral igyál egy alkalommal, de azt másfél-két óránként. Ha szénsavasat ittál, és nem vált be, próbálkozz valami szénsavmentessel.

2015. máj. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még egy: azzal is segíthetsz valamennyit, ha több gyümölcsöt eszel. Ez nem megoldás, de amíg az ivás nem megy, valamennyit használ. Itt a tavasz, érik az eper :-)
2015. máj. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindenképpen kivizsgáltatom magam.
2015. máj. 30. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!