Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek tetszik ez a név?

Nektek tetszik ez a név?

Figyelt kérdés
Van egy kan sárga (barna) fehér jegyes fekete maszkos boxerem. Szerintetek mennyire lenne fura ha Hannibálnak nevezném el?

2015. nov. 5. 18:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

18:34 és mi van ha valakinek pont az a célja, hogy gonosz nevet adjon a kutyájának? Nem mindenki a cukimukizás híve.

Kérdező, olyan nevet adj a kutyádnak ami neked tetszik, tök mindegy más mit gondol. És még mindig nem olyan gyakori mint a Kormi, Picur meg az egyéb ilyen agymenések.

2015. nov. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Hannibál nem egy elmebeteg alak volt, hanem egy hadvezér. Kár hogy mindenkinek egy ócska film jut az eszébe róla.
2015. nov. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Bàr én tutira nem adnàm, mert mire kimondja az ember lemegy a nap.Ha meg becézed akkor Hani lesz belőle, de az màr csajos név. De ha neked tetszik ez a név akkor miért ne?
2015. nov. 6. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Miért gondoljátok, hogy rövidíteni fogja és Hani lesz belőle? Az én kutyám is háromszótagú nevet kapott és mindig azt használom, soha egyszer sem rövidítettem. Nem okoz gondot se nekem, se a kutyának. Nem muszáj extra rövid nevet adni, azért mert ez van megszokva.

Az, hogy kinek tetszik nem tudom miért lényeges. Egy a lényeg, hogy neked kérdező tetszen, mert te fogod használni. Szerintem nem rossz, nem túl gyakori és ez nekem máris szimpatikus.

2015. nov. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nekem tetszik. Nem hívnak így minden kutyát minden sarkon. Nincs vele semmi gond. Az, hogy kinek mi jut eszébe róla, teljesen lényegtelen. Az, hogy a szomszéd Etelka néni szerint jó név e vagy sem, teljesen mindegy. Nem az ő kutyája. Ha pedig becézni szeretnéd a későbbiek folyamában, azzal sincs gond. Az a lényeg, hogy neked tetsszen, a kutyus meg hallgasson rá. :)
2015. nov. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!