Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire a reális ára egy...

Mennyire a reális ára egy szuka csivava ivartalanításának?

Figyelt kérdés

2db szuka csivavám van, mindegyiküket ivartalaníttatni szeretném. Vidéken (konkrétan Kaposvár)mi a reális összeg?

olvasgattam árlistákat ,16tól 21ezerig van, különböző orvosoknál..


kisebb kutyáknál mennyibe kerülne?

2-3kg körüliek a kutyusok


2015. nov. 6. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel kis testtömegűek, ezért szerintem az alsó határ környékén. Az én 22 kg-os szukám ivartalanítása 26.000 Ft volt mindenestől (Szombathely).
2015. nov. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A 16 elég reális érte. A méret nem sokat számíthat, hiszen kis kutyán ejtett bemetszésnek még precízebbnek és pontosnak kell lennie. Nagyobb állattal sokszor könnyebb dolgozni, könnyebben hozzáférhetőek a szervei.

Az én 15 kilósomat még 6 éve 10.000-ért megcsinálták. Azóta pedig nem csak az állatorvosi kezelések, műtétek ára ment fel.

2015. nov. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az rendben van, hogy precízebben kell dolgozni, ez igaz. Viszont az ár a testtömeggel arányosan változik, attól függően, hogy mennyi altató szükséges a műtéthez (kis kutyához értelemszerűen kevesebb, míg nagyobb testűhöz több).
2015. nov. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem csak az nem tetszik hogy a 60kg s, óriás dogot is, meg az én 3kg-s "egereimet" is ugyanannyiért műtik..
2015. nov. 7. 10:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, ugyanúgy megműti, ugyan annyi ideig tart, rezsi, stb, asszisztens fizetése, járulékok stb stb az mind ugyan annyi.


Ami kevesebb, az az altató, és egyéb beadott gyógyszerek mennyisége. De ez szerintem minimális különbség.

2015. nov. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2015. nov. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is csivim van én 25-öt fizettem ivartalanítás (nem elkötetés,hanem teljes kipakolás) + ultrahangos fogkőleszedéssel együtt.
2015. nov. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!