Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valami megoldás, mert...

Van valami megoldás, mert egyre jobban idegesít azt mondta az állatorvos, hogy lefutja amit megeszik, létezik?

Figyelt kérdés

Van egy 3éves németjuhász szuka kutyám és az utóbbi időben nagyon lefogyott beszéltem állatorvossal, de csak féregtelenítőt adott neki, hiába nem akar visszahízni.Valami ötlet járt e már így valaki?

Köszönöm


2010. márc. 18. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
létezik. az én kutyim belga juhász és reggeltől estig rohangál, annyit eszik, mint egy teve, mégis olyan vékony, hogy a pociját simán átérem a 2 kezemmel, pedig kis kezem van :) szerintem zárd be a kennelébe napi 3-4 órára vagy esténként és akkor nem tud annyit futni, viszont unalmában enni fog :) és szerintem az is lehet, hogy unja már azt a kaját, amit kap. milyen gyakran szoktatok újfajta kaját adni neki? néha változtatni kell, mert "a változatosság gyönyörködtet" :)
2010. márc. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Nekem egy 3 éves németvizslám van. Oké hogy a vizsik amúgy is vékonykák, de ő különösen. Ráadásul ivartalanitott, ami ugy köztudott, hogy attól e szoktak néha hizni. Szal szuper táppal etetem (acana), mindig kap féreghajtót, és mégis. Mondjuk ő mindig ilyen volt.

Az a lényeg, hogy az én állatorvosom is azt mondta, h minden okké vele, nincs áz, de én azért csináltattam egy vértesztet és egy parazitológiai tezstet is (székletből). Mindkettő negativ lett. Ez elég költséges volt.... De megérte. Egy másik állatorvos azt mondta, h esetleg még az lehet, h az emésztőrendszerével lehet vmi baj. Végül nem derült ki semmi. Csak hogy nagyon mozgékny, és emiatt az egész szervezete is az, szal gyors az anyagcseréje.

De mondom, ő mindig ilyen volt. Nem tudom mi lehet a hátterében a te kutyádnál, kérdezz meg esetleg más állatorvost is, hátha annak van vmi ötlete. Az is lehet, hogy most mással eteted, aminek nem olyanok a beltartalmi mutatói, és amiatt került minusz-kondicióba. Próbáld végiggondolni, történt e valami változás az előtt, hogy lefogyott a kutyus.

Remélem segítettem, üdv, keo

2010. márc. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen létezik. Mennyit eszik? Milyen tápot kap? Mert lehet, nem megfelelő a tápérték, ekkor érdemes váltani. Én kutyám nyáron fogyni szokott, mert rengeteget mozog, nem érdekli a meleg, ilyenkor többet adok neki enni, és próbálom "visszafogni".
2010. márc. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Akiteki ***** válasza:
Nekem is volt kutyám, aki egész nap szaladgált, sehogy nem bírtam meghízlalni. Bezártam a lakásba, ágynyugalom, és mindjárt felszedett néhány kilót.
2010. márc. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mindig variálom a kajáját,mondjuk konzervet nem szoktam neki adni mert szerintem nem való semmire(szerintem)!Kap tápot,kenyeret sőt Anyum szokott neki külön főzni is:),mindig mást eszik,de azzal nincs baj mert megeszi mindet,napi 3 alkalommal szoktam neki adni!rem ez nem kevés?

Am ha bezárom nagyon szomorú miondig szabadlábon volt:),ilyenkor enni se szokott!

2010. márc. 19. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!