Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A bordeauxi-dog -nál örökletes...

A bordeauxi-dog -nál örökletes a kifelé forduló mancs?

Figyelt kérdés
Nem lehet ellene semmit tenni? A tenyésztők meg vannak elégedve ezzel az állással?
2015. nov. 8. 08:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden fajtánál öröklődhet, nem csak a bordeauxinál. Ha még fiatal a kutya lehet rajta segíteni zöld kagylóval, valamint porcerősítőkkel, de a gének meg fognak maradni, arra nincs semmi csodaszer, hogy ne örökítse. Ha kiállítási kutyának vetted, akkor kártérítés járna, már ha írtatok szerződést. Ha szaporítótól vetted, akkor sajnos nem tehetsz semmit, őket nem érdeklik ezek a dolgok csak a pénz.
2015. nov. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tenyésztőtől vásároltam hobby célra, törött farkkal született. Igazából az zavar, hogy tovább tenyésztik azi lyen beteg kutyákat és nem akarják kiirtani a génállományból a beteg vagy betegséget hordozó egyedeket.
2015. nov. 8. 13:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem alapból ilyen a fajta már elég régóta.Én még bordeuxit nem láttam rendes mancs állásban,ahogy bulldogot sem.


Zöldkagylót én is javaslom,meg porcerősítők,azzal talán jobb lesz. De mivel örökletesen így fejlődik a kutya nem tudsz ezzel mit kezdeni.

Ilyen a fajta,ez nem betegség,de az összes masztiff és bulldog típusú kutyának ilyen a mancsa. Szerintem ezeknél a fajtáknál ez a kívánatos.

2015. nov. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

" Alkar : Szembol, egyenes vagy, foleg a nagyon széles mellkasú kutyáknál kicsit befelé hajlik, a középso síkhoz közelít.

Lábközép : Eros. Oldalnézetben kicsit lejt. Szembol néha kissé kifelé áll, az alkar esetleges befelé hajlását kompenzálandó. "

2015. nov. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!