Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Betanított kutyát lehet...

Betanított kutyát lehet kölcsönözni?

Figyelt kérdés
Vágyom egy kutyára, de a munkám miatt sokat utazom és jelenleg megoldhatatlan. Pár napot vagyok Budapesten kb 5 hetente, lehetne bérelni kutyát arra az időre. Pénz nem számít.
2015. nov. 14. 22:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Minek? Élvezed, hogy parancsolgathatsz egy kutyának, vagy mi lenne ennek az értelme? :D Mert ha csak úgy kutyázni akarsz, akkor irány a legközelebbi menhely.
2015. nov. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mármint sétáltatni, nem befogadni, értelemszerűen ;)
2015. nov. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Azért írtam, hogy betanított, mert átlagos kutyus nem biztos, hogy hallgatna rám. Csak szeretgetni szeretném , sétáltatni, játszani vele. Most menhelyből elhozok egy kutyust, megszeret és akkor megszakadna a szívem, hogy vissza kellene vinnem. Nagyon sokat utazom, kivitelezhetetlen lenne, hogy velem legyen, tudjak vele törődni.
2015. nov. 14. 23:09
 4/16 anonim ***** válasza:
59%
Komolyan nem értem, hogy lehet ilyet kérdezni.
2015. nov. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem kell kihozni. Csak kimész, és sétáltatsz, nem egyet, hanem tizet (egyesével értelemszerűen), nagyüzemben, úgy a buli :D
2015. nov. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Ja, és ami fontosabb: nem is engednék kivinni, mert az a kutyával is kicseszés. Ha viszont kimész és sétáltatsz, foglalkozol velük kicsit, akkor valami igazán hasznosat teszel velük anélkül, hogy bárki szívna.
2015. nov. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Az megoldható, hogy kiviszem mondjuk 2 órára, adok enki minőségi kaját, sétáltatom?

Hétfőn felhívok pár menhelyet.

2015. nov. 14. 23:20
 8/16 anonim ***** válasza:

Ne etesd, csak összezavarod vele az emésztését. Majd kap ő enni, amikor a többi. De persze vihetsz kaját, annak a legtöbb menhely örül.

Két órára meg valószínűleg nem tudod kivinni, meg nem is kell. Inkább több kutyával kevés idő. Azt nem engedik úgyse, hogy egy kutyára rácuppanj, mert elkezd a gazdájának tekinteni, holott nem vagy az, és megint csak a szívás van belőle.

De kérdezd meg a menhelyen, hogy náluk konkrétan mi a szokás, mit tudsz segíteni (ne önző módon a saját igényeidet akard kielégíteni, mert azt nem szeretik, joggal), beszéljétek meg. Minden helyen kicsit más a rendszer.

2015. nov. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Átlag kutya nem fog rám hallgatni szerintem, én kb 45kg vagyok, nagyobb testű kutyát meg sem tudok tartani, csak ha hallgat rám.
2015. nov. 14. 23:24
 10/16 A kérdező kommentje:
Legegyszerűbb ha telefonálgatok. Kaját szoktam vinni, cicáknak is . :)
2015. nov. 14. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!