Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Xoloitzcuintle (mexikói...

Xoloitzcuintle (mexikói szőrtelen kutya)?

Figyelt kérdés
Nem tudja valaki, hogy kicsiny hazánkban lehet-e kapni ilyen fajta kutyás és naggyából mennyiért?
2011. nov. 16. 00:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__747754-hol-le..


Nekem nem adja ki a hölgy honlapját. Ha ő már nem tenyészti őket, akkor nem valószínű, hogy van hazánkban ilyen. Egyszer láttam egy gazdi keresőt, de szinte azonnal lecsaptak rá. Ez olyan, mint Mexikóban a komondor. Irtó ritka, és irtó drága.

2011. nov. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Látom Animal Planetet nézel :)
2011. nov. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Igen azt néztem és már régóta terveztem egy kutyát,úgy néz ki most megvannak a feltételek és ez nagyon megtetszett. :)

2011. nov. 17. 22:54
 4/5 anonim válasza:
Nekem mexikóim van, egy családtól hoztuk el, de "szegények" azt se tudták hogy hány hónapos és azt hazudták, hogy kínai...mindegy. Ja és 7000Ft-ért hoztuk el. De hogy honnan szerezték, azt nem tudom sajnos :(
2012. jún. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
meg mexikoban is tobb ezer dollarra rughat egy ilyen kutyus ara! persze attol meg be lehet szerezni olcsobban is mint minden fajtat. nekem keverekem van(mexikoban elek), utcarol mentett es mexikoi szoros kopaszkutya kevereke. amugy is ahol eltem es ahonnan van rengeteg az ilyen fajta. nagyon erzekenyek a borukkel sokszor allergiasak stb., nagyon vigyazni kell rajuk es koltseges is, csak akkor szerezz egyet, ha tudod fizetni ezeket a dolgokat!
2014. máj. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!