Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám 7 óra fele ellett, de...

Kutyám 7 óra fele ellett, de csak egy kölyköt. Szerintetek lesz még kiskutyája ma?

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 09:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Figyeld meg a jeleket ha úgy csinál mint az előző kicsi szültésénél bajlódik fekszik meg minden akkor még jönni fog de egyébként 2-3 sőt még 4-óra is eltelhet egy-egy kiskutya szültésénél!Am,milyen fajta?
2010. márc. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Sürgősen vidd el egy orvoshoz, mert lehet bent ragadtak még kiskutyák. Ez nagyon kellemetlen az anyakutyának. A kiskutyák és ő is belehalhat! Irány az orvos!
2010. márc. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2.válasz irójának:Most fél tiz van tehát 150-perce szülte meg az elsőt ilyenkor még nem lehet tudni hogy beragadtak-e vagy csak sok idő,és ne szállíts egy vajludó -vagy vajludott- kutyát szerintem várj még egy kicsit de ha aztán se jönnek akkor jöjjön az állatorvos de szerintem inkább az orvost hivd magadhoz!
2010. márc. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszokat.

csau csau kutyám.

2010. márc. 20. 09:32
 5/13 Akiteki ***** válasza:
100%
2-3 óra belefér, de az első kölyök után fél órán belül szokott jönni a második normál esetben. Általában a 3. után van egy kis pihenő. Én kihívnám az orvost.
2010. márc. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen viszonyban vagy a kutyáddal , nálunk mikor megzavartam a kutyát ellés közben akkor leállt , jó pár óra múlva mertem újra megnézni , akkor kapott enni és innivalót addig én átválogattam a kölyköket . ( mielött még nekem esne valaki , csak azt néztem meg hogy mindegyik életben van e , mert sajnos szokot egy-egy kiskutya halva születni ).
2010. márc. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Na,Született még egy kicsi?
2010. márc. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem, de nemsokára jön a doktornéni, nehogy baj legyen.
2010. márc. 20. 11:07
 9/13 anonim ***** válasza:
Majd ird meg mi lett a vége!
2010. márc. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha 2 kölyök szültése között 3 óránál több idő telik el , akkor az már nem jó , tehát baj lehet !

Első kölyök után szokott az Orvos Oxitocint adni , akkor megindulnak a kicsik !


De persze az is lehet hogy megakadt, és császármetszésre lesz szükség ! Írd meg hogy az Orvos mit mondott , ill. vannak e még kölykök!

2010. márc. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!