Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel tudnám fogyókúráztatni...

Mivel tudnám fogyókúráztatni a kutyámat?

Figyelt kérdés
Egy kicsit elhízott. Kistestű, érdekelne, mivel tudnám diétáztatni. Adjak neki napi többször kevesebbet? főzzek neki zöldséget? milyen zöldséget ehet?
2015. nov. 16. 18:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem szabad??? Ha félinfókat adsz, hogy segítsünk???
2015. nov. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Leírtam, hogy a plusz mozgatás nem jöhet szóba egyéb alternatívákat keresek.

Műtve volt és nem lehet, ennyi.

2015. nov. 17. 15:37
 13/19 anonim ***** válasza:
Levágták a lábait vagy mi?
2015. nov. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Nem a gerince volt műtve, te kretén...

Mit nem lehet ezen felfogni, hogy NEM mozgathatom, EGYÉB ötleteket várok? Mit kell ezen lovagolni? Fogyatékos barmok...

2015. nov. 17. 19:26
 15/19 anonim ***** válasza:
Itt egyedül te vagy a kretén. Hogy segítsünk, ha nem mondasz el mindent?
2015. nov. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Az előbb már leírtam, hogy hagyj ki egy napot. Ha te meg ezt nem érted, akkor sajnállak. Próbálunk itt segíteni, de úgy látom, hogy egyik válasz sem tetszik. Akkor úgy marad és kész, te gondod.
2015. nov. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Mindegyik válaszban az volt, hogy mozgassam. Holott leírtam, hogy az nem jöhet szóban. Teljesen mindegy, hogy azért, mert műtve volt, nincs lába, kerekeskocsis, vagy mert nem fér bele az időmbe. A lényeg, hogy ott volt NE mozgatást írjatok....
2015. nov. 17. 22:21
 18/19 anonim ***** válasza:

Magában a kérdésben NEM ortad, hogy nem lehet mozgatni es több válaszoló tudta csak kihúzni belőled, hogy miért nem mozgatod, ha a LEGELEJEN leírod, hogy nem lehet mozgatni, mert mutve volt, máris másfajta válaszokat kapsz -.-


Es a valaszokban nem csak azt kellene meglátni, hogy azt írjak, hogy mozasd, a kaja mennyisegcsokkentest is meg kene latni..


Es mint mar mondtak, kevesebb kaja, hagyj ki 1 napot

2015. nov. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A 6-os választ tényleg nem látod, vagy csak direkt kihagyod, mert nem tetszik? Mert akkor ne mondd, hogy mindegyikben az van, hogy mozgasd. Értem én, hogy nem tetszik, hogy egy napot hagyj ki és ne kapjon enni. De akkor nem kell ide jönni kérdésekkel! Oldd meg akkor egyedül, illetve maradjon akkor dundi, ha neked nem tetszenek a válaszok!
2015. nov. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!