Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyámnak?

Mi baja lehet a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Most vettem nem rég egy francia-angol bulldog keverék kutyust és nem nagyon akar közeledni felénk. Ha megakarjuk simogatni elszalad. Ha hívjuk magunkhoz toporog egyhelybe és nyűszít és miután közelednénk felé elszalad.:/

2015. nov. 18. 11:58
 1/6 anonim válasza:

Nem tudom hol vettétek és hogy mennyi idős de az is lehet ,hogy az előző helyen nem bántak vele jól


De ha még kicsi akkor még nincs hozzátok szokva és nekünk is ez volt a kutyusunkal

2015. nov. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elmaradt a korai szocializáció nála valószínűleg. Azaz nem szoktatták kézhez, nem családi környezetben nevelkedett.
2015. nov. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na ezért nem kell szaporítós kutyát venni, pláne két ilyen beteges fajta keverékét. Sürgősen vidd el egy olyan kutyasuliba, ahol foglalkoznak rehabilitációval. Beszélj meg egy időpontot velük, hogy mikor viheted le megnézetni, meg eldönteni, hogy hova járjatok vele.
2015. nov. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! :)


Ma miutan az olembe vettem, utana probalt bujni de megis felve. Mindent megprobalok tenni hogy ne ilyen legyen! :)

2015. nov. 18. 19:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2015. nov. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kb 3-3,5honapos.
2015. nov. 19. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!