Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szukám csak 2-3 napig...

A szukám csak 2-3 napig engedte magára a kant? Normális hogy ez csak ennyi idő? Nem kéne több ideig engednie magát?

Figyelt kérdés
A kan folyamatosan kisergeti, a nyomában van. Folyamatosan szűköl mellette, őrzi. Egy ajtót is tönkre tett, hogy a szukaval legyen,de rá mászni még se próbál. De a szuka se "kelleti" magát. Miért csak 2 napig engedte magára?
2015. nov. 18. 20:03
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Mert 2 napig volt fogamzó képes. Ennyi.
2015. nov. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
91%
Oszt mír jáccol Istent, ha nem értel hozzá?
2015. nov. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Nem játszok Istent, de gondolom Ön sem úgy született, hogy mindent tud. Utána kellett volna járni? Rengeteget olvasgattam utána, mind a tüzelésnek, mind vemhesség legolyasanak, de valahogy az nekem nem teljesen érthető. Nem vagyok tenyésztő, csupán szeretnék kiskutyát az általam 2 legjobban szeretett kutyatol. Ami nem bűn, a keverék kutya is kutya, és nem semmire való szörnyszülött ahogyan sokan kezelik. Egyébként ezek a kutyák olyan tulajdonságokkal vannak megaldva, amiknek én hasznát tudom venni és pont számomra ideálisak. Szeretném megelozni a sötétzöld allatvedoket, mert nem vagyok vevő azokra a szovegekre. A kan ivartalanítva lesz a szuka következő tüzelése előtt.
2015. nov. 18. 20:38
 4/37 anonim ***** válasza:
55%

Ez a baj, hogy nem tenyésztő vagy, csak egy mocskos szaporító, aki a keverék kutyáiból akar megélni, hogy ne kelljen annyit dolgozni. Szóval miért is játszol istent? Vagy nincs elég pont olyan keverék a menhelyeken, utcákon, gyepiken, mint a tiéd?

Persze senki sem születik úgy, hogy mindent tud, de van interneted, kb. 20 perc lenne utána nézni annak, hogy milyen is egy felelősség teljes kutyatartó. Első pont: nem szaporít a saját elvakult kedvére!!!

2015. nov. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Megélni? :D eszembe nem jutna pénzt kérni kölyökért. Én szeretem a kutyámat. A te fajtadrol beszéltem, aki szerint a keverék nem kutya. Miért csak fajtatiszta kutya létezhet a világon???
2015. nov. 18. 20:59
 6/37 anonim ***** válasza:
67%

Keverékeim vannak, menhelyről! A gondom az, hogy most egy olyan emberhez kell lealacsonyodnom, aki még több kutyát küld menhelyre!


A kutyáid szűrtek az örökletes betegségekre? Legalább Wesen tesztjük volt? Vagy honnan is tudod, hogy egészségesek és jó idegrendszerűek? Vagy csak összeraksz két talán beteg, talán ideggyenge kutyát?

És roppant önfeláldozó vagy, hogy mindent fizetsz, de pénzt nem kérsz a kutyákért... Bocs, ezt nagyon kétlem! Kétlem, hogy a herpesz oltást megkapta mind a két kutyád a "fedeztetés" előtt, hogy veszel elletőládát, hogy beszerzel infralámpát, hogy normális, starter táppal eteted a szukát és a kölyköket, hogy fizeted az orvosi vizsgálatokat, hogy legalább kétszer oltatod és háromszor féregteleníted a kölyköket, chipezteted őket, mielőtt gazdához kerülnek! Egy 4 fős alomnál a költségek úgy 150.000 ft-ra rúgnak -a láda és az eü szűrések nélkül-, ha normálisan csinálnád. Ezt kétlem! Te csak kiskutyákat akarsz, pénzt, energiát pazarolni rájuk már nem! Vagy megfagynak, vagy nem, vagy férgesek, parvosok lesznek és elpusztulnak, vagy nem, neked ez már nem olyan fontos. Gratulálok, neked se kellett volna soha állattartásban gondolkoznod!

Abba belegondoltál már, hogy közel 3 millió!!! keverék kutya van a hazai menhelyeken, gyepiken, altatásra várva?! Mind olyan emberek miatt került oda, mint te! Persze nem, ez már felül múlja a logikai képességedet.

2015. nov. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
57%
Csak még egy pár kérdés: azt látod, hogy a szukának ez jó? Mert a leírtak alapján nem. Vagy azt ellés jó lesz? Hát nem! Vgay a kannak kellemes ez? Hogy nem tud pihenni, hogy végig sír, mert az ösztönei hajtják? Te persze ezt nyugodtan elnézegeted, ahogy szenved. Talán még tetszik is.
2015. nov. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
59%

De igenis bűnös vagy, te féreg. Minek neked kutya, "az általad szeretett két kutyától"??? Komolyan húzzál már ki egy menhelyre, ma csak ma(!!!!) 2 kiskutya pusztult el az ilyen felelőtlen nyamvadékok miatt, a szemem láttára.. az Isten verje meg a hozzád hasonlókat. Vegyél 8 kiskutyát, illetve fogadj örökbe, azt lesz majd neked kiskutya. Francnak kell szaporítani, az amúgy is tömött menhelyeket, EMBER fel kéne nőni, halomszámra altatnak kutyákat, köztük KÖLYKÖKET is, ha te most keresel majd mondjuk 10 kutyának gazdát, vágod, hogy MIATTAD lehet, hgoy 20(!) kutya fog meghalni, mert a te kiskutyáidnak is gazdát kellett találni, és ezzel kevesebb a menhelyi/utcai kutyáknak az esélyre, hogy gazdisodjanak? Szörnyű vagy, addig rúgnálak amíg élsz, nem érdekel, hogy ki mit mond!!


És nem értem, hogy minek kell pároztatni, amikor még a biológiájukat sem vágod, te penész..

2015. nov. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
83%

"Szeretem a kutyámat"


Ezt elhisszük, de nem "jól" szereted, azaz nem úgy, hogy a legjobbat akarod neki. Neki a vemhesség, ellés nem jó, okosabb ettől megkímélni.

Ha ellik mondjuk 10 kölyköt, mind a 10-ért vállalod a felelősséget élete végéig? (Amibe etetés, oltások, ivartalanítás, betegség esetén orvosi ellátás, megfelelő tartási körülmények, nevelés, foglalkozás tartozik).


De még ha így is lenne, akkor is vannak már megszületett sanyarú sorsú gazdátlan kutyák, kölykök is, akiket örökbe fogadhatnál, ha ennyi kutyára vágysz és megengedheted magadnak.


Nem az a baj, hogy keverék. Az a baj, hogy tele vannak a menhelyek, utcák, sintértelepek a felelőtlen szaporítás miatt, amit most te is teszel.

2015. nov. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
84%

Hmmm, az én kutyám is a sintértelepről van, épp egy olyan emberke hozta be, aki "csak egy almot" szeretett volna a kutyájától... Szegénykém nem számított arra, hogy a nyakán marad a 8 kiskutya, akik egyszer felnőnek, esznek, gondoskodást igényelnek... így aztán fogta őket és elvitte őket a sintértelepre elaltatni, mert nincs már pénze etetni őket. Annyira, de aaannnnnnnnyira szerette ő a kutyáit, nem? Ha annyi 10 forintost kapnék, ahány ilyen "csak egy almot akarok" hallottam már és lett ez a vége, akkor már olyan gazdag lennék, mint Bill Gates.


Inkább rongyolj el egy menhelyre és ott kiskutyázz, van választék bőven:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. nov. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!