Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj ha a kutyám vért nyalt?

Baj ha a kutyám vért nyalt?

Figyelt kérdés
Kivittem ligetbe a csivimet és a barátnőm kutyája tüzelt :S nem tudtam róla.És az én kutyám végig a véres popsiját nyalta a kutyinak :S A másik kutya be van oltva de félek h megártott a véR :S nem sokat nyalt róla de akkor is aggódom.
2010. márc. 20. 16:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

állítólag nem kéne hogy baja legyen tőle...

Hogy van a kutyus?

Reméljük nem beteg a kutya, ha nem beteg nem lesz baja.

2010. márc. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz nyugi:D
2010. márc. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Basszus az ilyennek hogy lehet kutyát tartani, ha ilyen alap dolgokat sem tud! Nem lesz baja miért lenne?
2010. márc. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Láttál már fedeztetést??? A kan kutya ki se mászik a szuka hátsójából, fedezés előtt hússzor megnyalogatja. Náluk ez is az udvarlás része. Semmi baja nem lesz a kutyádnak.
2010. márc. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Képzeld csak úgy mellékesen 8 kutyát és 4 macsekot neveltem fel.És egy kutya könyvet vagy egyebet nem olvastam.Mert én magam nevelem a kutyát nem kézikönyvekben tanulom az élet nagy dolgait.Ne engem ócsárolj hanem menj a fenébe.Köszönöm a többi választ igazándiból nem hittem hogy nagy gond lehet de fő a biztonság orvoshoz meg csak következő hónapba viszem mert most voltunk kb egy hete.És manapság 5000 forint hogy rá néz a kutyára borzasztó drága. :S
2010. márc. 20. 18:32
 6/16 A kérdező kommentje:
Ha simán kinyalja a seggét azt tudtam hogy az nem nagy kaland csak olyan még nem volt hogy tüzelő kutyával tette ezt ... épp ezért gondoltam hogy megkérdezem.
2010. márc. 20. 18:34
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Én nem dicsekednék azzal, hogy nem olvastam el egy szakkönyvet sem, hidd el, nagyon jó dolgok vannak bennük, és tuti, hogy van olyan, aki jobban ért nálad a kutyaneveléshez és tanulni sosem szégyen!
2010. márc. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy az. És nem dicsekedtem vele de képzeld nekem anélkül is megy.Lehet ha elolvastam volna nem itt kéne feltennem a kérdést de nem bánom. Szerintem anélkül is felnevelhetsz egy kutyát hogy könyvből meríted azt amit saját magadtól kell megtanulni van mikor a hibáidból..az a legtanulságosabb.
2010. márc. 20. 20:48
 9/16 anonim ***** válasza:
40%
Tenyésztőként jópár kutyát felneveltem már sok sok év alatt és hidd el nem bújom a szakkönyveket. És nem a seggét nyalja a kan kutya a szukának, ha már itt tartunk.
2010. márc. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Jó most ne ezen vesszünk már össze mindenki úgy neveli kutyáját ahogy akarja én így .. és nem még egy állatvédő szervezet sem foglalta le őket -.-' ha valami nem tetszik az a te(ti) bajotok...
2010. márc. 21. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!