Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ehhez mit szóltok? Az én...

Ehhez mit szóltok? Az én kutyámnál nem működne, de az ötlet zseniális. Szerintem. :D

Figyelt kérdés

Az én kutyámnál nem működne, de az ötlet zseniális. Szerintem. :D

[link]


2015. nov. 20. 20:03
1 2
 11/18 Andizsuzsi ***** válasza:
68%
Nem kell. Csak akkor ne lepődjön meg a gazda, ha minden sz@rt összeszik a földről, és reklamáljon, ha fagyállóba áztatott babapiskótával mérgezik a kutyákat. A nem urasítás ismerete nem a tökéletesség, hanem a minimum. Nem az én örömömre, hanem a kutyám biztonsága érdekében.
2015. nov. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
76%

Egy valamire való kutya nem eszik meg minden leejtett szart a földről. Szerintem. :D


Ha valakinek a kutyája ennyire nem szereti a gyógyszert, egyszerűbb átvágni pár karika sima virslivel, jutalomfalatként alkalmazva, majd amikor már nem gyanítja a dolgot, gyógyszerrel töltött pici virslifalatot adni.

2015. nov. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Én sokkal jobbat tudok:

Benyomod a gyógyszert egy jó nagy adag májkrémbe, ha a gyógyszert kiköpi, akkor apróbb darabokra kell törni és úgy. Odaadod neki és ahogy nyammogja rögtön tolod a szájába a következő adagot.


Előző kutyám ritka nagy gyógyszerkiköpő mester volt, de ez még nála is bejött.

2015. nov. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

13-as. Az enyém emiatt már nem is igen eszik májkrémes kenyeret. Max lenyalogatja a májkrémet, hogy biztos nincs-e benne valami...

Nála nincs megoldás. A torkára teszem a gyógyszert.

Leejtett, földön lévő dolgot nem eszik meg, ha a kezemből adnám, akkor is felismerné a gyógyszert, és egyből kiköpné.

2015. nov. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a májkrém sem jött be, szalámi, párizsi úgyszintén nem, összetörni megint nem a legklasszabb ötlet, múltkor kóstoltam a féreghajtó tablettát és iszonyú keserű, nem csoda, hogy kiköpi. Régebben neki is le kellett tolni a torkán, utoljára egyedül a virsli segített, így szerencséjére elmaradt a tortúra. A másik kutyánk pont az ellenkezője, bármit lenyel, csirkefejet egészben...
2015. nov. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Izesitett gyógyszerrel, vagy porcvédő tabelttánál működik, viszont azt kézből is megeszik , de a féreghajtót kizárt, hogy igy megennék, legalábbis az enyémek:)
2015. nov. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Idióta gazdi tökéletes példája!!! Gyakorlatilag azt erősíti a kutyában, hogy nem parancsszóra ha nem engedelmeskedik, akkor semmi következménye nem lesz.

Majd csodálkozik ha a kutya csenni fog, és minden szart megeszik a földről.

2015. nov. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

A mi kutyánk sem eszi meg. Nem lehet hülyére venni semmiféle finomsággal, mindenen nyammog, mindent háromszor kiköp és újra megkóstolja, hogy biztosan ehető-e. Menhelyes volt, gondolom ott, vagy azelőtt volt valami ilyen tortúrája. A múltkor a csirkemellet kellett belekönyörögnöm, mert nem merte elvenni tőlem, pedig már egy éve itt van nálunk.

Ízesített gyógyszere is volt már, ugyanez.

Szóval ledugom a torkán, hogy esélye se legyen nyammogni, más lehetőségünk nincs. Szerencsére csak a féreghajtót kell beadni neki, mást nem szed.


A videóban szerintem is bicskanyitogató a kutya pofátlansága, de valószínűleg egyébként nem kellene neki, és ilyen elb_szott nevelést kapott. Még jó, hogy kihasználják a bunkóságát. Bár én valószínűleg inkább lenevelni próbálnám róla...

2015. nov. 21. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!