Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Heti hány alkalommal adtok...

Heti hány alkalommal adtok nyers tojást kutyának (vagy nyers tojáshéjat? nembaj ha kétnaponta házi kosztot kap a többi napokon tápot? Egy héten egyszer meg nem kap csak vizet.

Figyelt kérdés
2015. nov. 21. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Tojást hetente egyszer, ráütöm a kajájukra. Én is vegyesen etetem őket, zömében táp, ha van házi koszt akkor az.

Szeretik a változatosságot, a száraz táp fajtákat is váltogatom, mert megunják. Ha unják, akkor szoktam ráütni egy tojást, akkor rögtön megeszik :-) Tojás héjat nem szoktam. azt minek? De szerintem meg sem ennék, mert kiszoktam dobni a komposztba, és nem szokták kivadászni belőle. Ami fogukra való, azt kiszedik.

2015. nov. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Heti 1 vagy 2 tojás az rendben van, mehet a héja is, mert abban sok a kálcium és nagyon hasznos, és oda szoktam koccintani a tálka széléhez, hogy meg tudja kezdeni, mert különben inkább játszik vele. Jobb lenne leszokni a házi kosztról, nem nekik való, sokszor sós, fűszeres vagy épp cukros vagy ha nem is káros akkor átmegy rajta mert nem hasznosul. Koplaló napot lehet tartani, de nem kötelező, de ahhoz meg különösen kiegyensúlyozott (nem össze-vissza konyhamaradék) kaja jár.
2015. nov. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hetente egyet adok, de nálunk nincs koplalónap. A tenyésztője sem javasolta. (Amúgy ezt a koplalónapot már egyre több tenyésztő elveti, olvass utána)
2015. nov. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Heti egyszer-kétszer kapnak lágy tojást, héj nélkül a tápra (Brit Premium). :)
2015. nov. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Én nem tartok koplaló napot, szerintem fölösleges.

2015. nov. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!