Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki tud Baranya megyében...

Valaki tud Baranya megyében települést vagy Baranya megyével szomszédos megyében lévő települést ahol található pireneusi hegyikutya kennel?

Figyelt kérdés
Lehetőleg inkább Baranya megyei legyen de ha mondjuk csak Tolna megyében van akkor az is megteszi.(város/falu neve, kennel neve, elérhetőségük, esetleg link az oldalukról, stb.)
2015. nov. 25. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem egy olyan fajta után érdeklődsz, amelyet méterenként, mindenhol tenyésztenek. Aki az álmai kutyáját akarja, annak igazán nem szabad számítani, hogy hány km-t kell érte elmenni.
2015. nov. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát én úgy vettem ki a google-ból, hogy csak 3 kennel van Magyarországon...és egyik sem Baranya vagy Tolna. De én a helyedben nem ezt venném figyelembe, egy jó kutyáért sokszor utazni kell, de megéri. Nálunk sincs sok fajta kennel, de ha most vennék kutyád, én a szűréseket venném szem elé, hogy melyiknél van a legkevesebb súlyos megbetegedés, és melyik él legtovább. :)
2015. nov. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!