Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2éves Rottweiler lány mellé...

2éves Rottweiler lány mellé egy kan Rottweiler kölyök kutyus?

Figyelt kérdés
A szuka kutya befogadná a kiskutyát? Sokkal nehezebb kezelni egy kan rottit, mint a szukát? A lány kutya nagyon okos, szófogadó, kisgyerekkel együtt nőnek :) Sokat foglalkozunk a kutyával, családtagként kezeljük, arra gondoltunk, hogy jól jönne neki egy társ, nem tenyésztés céljából!! A lány kutyusunk ivartalanított! Mi a véleményetek?? Köszönöm szépen!
2015. nov. 25. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy jól szocializált és jól nevelt kutyának semmi baja nincs azzal, ha új kutyát hozol a házhoz, vagy hát legalábbis nem lesz kezelhetetlen a helyzet, hiszen kezeled a kutyákat, ugye. Meg gondolom ha rendesen foglalkoztok vele, abba belefér a napi séta meg bandázás, szóval tudod, hogy hogy viselkedik más kutyákkal. Ha nem, akkor sürgősen ideje elkezdeni szocializálni, szakember segítségével, mert ha egy roti begorombul, annak csúnya vége tud lenni.
2015. nov. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szocializálva van! Láb mellett jön, ha mondjuk neki. Okos nagyon:) A gyereknek is szót fogad!
2015. nov. 25. 21:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha olyan amilyennek írod nem lessz vele gond.
2015. nov. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagy általánosságban a legtöbb kutya jól kijön a kölykökkel, elkezd anyáskodni felette, játszik vele.

Csak arra figyeljetek, hogy ő se legyen elhanyagolva, amiért került oda egy új is, foglalkozzatok vele is ugyanúgy, mert féltékenységből könnyen támadhat.

2015. nov. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lesz gond vele:)

Egyébként nem annyira ördöngős a rotik kezelése, mint gondolják, igaz, nekem nincs benne tapasztalatom, de van 3 ismerősöm, és ők a tipikus kutyás csínytevéseken kívül nem igazán mondanak rémtörténeteket:D

Arra azért figyeljetek, hogy ne hozzatok el idegrendszeri hibás kutyát. Nem tudom, hogy honnan lesz, de a legolcsóbb helyről én nem hoznék..

De ha ilyen aranyos a lány rotitok, és a kölyök kan roti gyerekekkel nőne fel, akkor nem lesz baj, csak kellőképp kell vele is törődni, ne legyenek elhanyagolva :)

2015. nov. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!