Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám lefogyasztani a...

Hogyan tudnám lefogyasztani a kutyám?

Figyelt kérdés

Van egy 9 évesem és 17.3 kiló ma mértem. Az orvos azt mondta hogy 12-13kilónak kéne lennie. 19.3ról indultunk Júliusban. Ez a fogyás gyors vagy lassú vagy pont jó?

A kaját vissza vettem. Jártam vele futni de gyötrelmes volt, szó szerint húztam magam után a kutyát. Viszem hosszabb sétákra is meg járunk erdőzni azt szereti csak ebbe a hidegbe 2 óra hossza után haza kell jönnöm mert megfagyok, ő nem fázós bírná még. Mit tudnék csinálni még?



2015. nov. 26. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Öltözz fel jobban. Futni nem jó, hiszen megterheli az ízületeit a súlya miatt. Elég a séta. Jó úton haladsz, ezt kell folytatni.
2015. nov. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2015. nov. 26. 11:57
 3/5 anonim ***** válasza:
adj neki kevesebbet enni. igen, ilyen egyszerű nincs nasi, plusz kaja, semmi, csak a napi kimért adagja, annyit kapjon, amennyi az ideális, elérendő súlyának lenne elég. plusz mozgasd úgy, mint eddig, ha majd lement már pár kiló, lehet vele majd többet, hosszabban, gyorsabban sétálni, futni, de amíg extrém súlyfölöslege van (amit írtál elég soknak tűnik), addig nem erőltetném túl, nehogy az ízületei bánják.
2015. nov. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. :)
2015. nov. 26. 14:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak kétnaponként kapjon enni. és akkor fussál vele, ha már lefogyott valamit.
2015. nov. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!