Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen szembetegsége lehet...

Milyen szembetegsége lehet szegény bulldognak?

Figyelt kérdés
Valaki látott/hallott már olyan szembetegségről bulldognál, hogy a szemecskéje közepén kör alakban szőrszálak "nőttek" ki? Felnőtt kutya, másik szeme is száraz és homályos.

#kutya #szem #szembetegség #szempilla #francia bulldog #bulldog #szőrszál #szeméből #szeméből nőtt volna ki szempilla
2015. nov. 27. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:
69%

Hát, hallani még nem hallottam ilyenről, de ha az én kutyám lenne, azonnal orvoshoz vinném, ugyanis erősen irritálhatja a szemét.

Ha a te kutyád, én azt javaslom, hogy holnap keressetek fel egy állatorvost.

Az itteni kérdésekből kiindulva, pedig, ha nincs pénzetek és/vagy időtök a kutyára, akkor adjátok be menhelyre, egy bulldogért sorban fognak állni a gazdijelöltek..

Ha nem a tiéd, hanem ismerősödé, akkor küldd el orvoshoz a kutyájával. Mármint állatorvoshoz.

Gondolj csak abba, hogy neked milyen, ha szempilla megy a szemedbe :/


És nem kioktatónak szántam a válaszom, de itt mindig a kérdésekben távgyógyítást várnak, olyan betegségekre, mint törés/lyme-kór/bénulás, stb, és a kérdezők kiakadnak, ha mi kioktatjuk, hogy nem itt kéne kérdezgetni, hanem elvinni dokihoz :(

2015. nov. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%
Miért nem vitted még orvoshoz??????
2015. nov. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!