Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német Pincser vagy Staffordshi...

Német Pincser vagy Staffordshire bullterrier?

Figyelt kérdés

2015. nov. 28. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Te mit tudsz nyújtani a kutyának? Mik lennének a tartási körülmények? Így elég nehéz lesz választani. Mért pont ez a 2 kutya tetszik?
2015. nov. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ja, te akarsz a kan rotid mellé egy másik kant.

Én még mindig a staffbullt ajánlom a roti mellé, de lányt. Fiú fiúval dominanciai vitát eredményezhet, főleg két nehezebb fejű kutyánál..

2015. nov. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok dönteni :D Azért írtam ki megint a kérdést hogy írjanak többen. Hát ha azok alapján könnyebb lesz a döntés.
2015. nov. 28. 21:46
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Pincserrel nincs tapasztalatom, de stafim 5 évig volt. Kan és szuka is. Ezek valóságos energiabombák, és hatalmas a mozgásigényük. Hűséges fajta, 4 olyan év után is fel tudja ismerni a gazdáját, amikor nem látta. Okos, de nagyon makacs és öntörvényű jószágok. Játékosak és remek házőrzők. Tanítása legyen következetes és korán kezdjék el. Ha jól szocializálják, akkor a sétálás felér egy mennyországi sétával. Nem ajánlott a csibészeltetés.

Ennyit tudok róla. Sok sikert!

2015. dec. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Most tudtam meg hogy ahol élek bevan tiltva... mert a Pitbull rokona.
2015. dec. 2. 23:17
 6/7 anonim ***** válasza:

:( Sajnálom. Sajnos a 3 fajtából (amstaff, pit bull terrier, staffbull) a staffbullt használták a legtovább harcokra :/

Pedig amúgy sokkal több mindent tud, mint holmi verekedés :)

És nem lehet ilyen vizsgához kötni sem? Olvastam, hogy valamelyik országban úgy van, hogy teszteken kell átmennie. Ha normálisan neveled, akkor szerintem simán átmenne, csak drága lenne..De ha nem, hát nem. Esetleg jó állatorvossal kell jóban lenni, aztán azt írja majd hogy keverék.. bár nem tudom hogy ez mennyire oké így.

2015. dec. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jó lett volna pedig. Gazdák hibái miatt van ez is, ha lehet annak nevezni őket.
2015. dec. 4. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!