Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyenkor van valami kifogásolh...

Ilyenkor van valami kifogásolhatóabban, ha a kocsiban hagyom a kutyát?

Figyelt kérdés

Rokonoktól hozzunk haza a kutyámat (csak ideiglenesen volt náluk) és visszafelé mennénk vásárolni.

(félútig elhozzák a kutyát, ezért nem megoldható,hogy előbb megyünk vásárolni)

Fél, de maximum háromnegyed óra lesz amíg vásárolunk.

A kinti hőmérsékletet bírja a kutya, a kocsit nem fogja szétszedni, de várni fog minket, nem valószínű,hogy lefekszik, az ablakon fog nézni arra amerre mentünk.

Kicsit félek,hogy valami nagy állatvédő megtalál, és balhézni fog, nem tudom,hogy van e abban kivetni való, ha otthagyom?


2015. dec. 5. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Ha kicsit lehúzva hagyod az ablakot akkor az állatvédő bekaphassa!
2015. dec. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, nem hiszem, hogy baj lesz. Legfeljebb kiírod egy papírra a telszámodat, és hogy mikor mentél be, és 30-45 perc múlva már itt is vagy.

És így talán nem lesz gond.. ilyen időben meg mondjuk már lassan azért lehet szólni, hogy lehúzva van az ablak:D:D Najó nem, amúgy vannak durva sztorik, azokat a gazdákat átkozom is, de ennyitől nem lesz baja. Múltkor 10percre hagytam a kocsiban, muszáj voltam, mert rosszul lettem, be kellett vinnie a barátomnak a rendelőbe...szóval vannak kivételes esetek, mint a tiéd is, de vannak elég görény emberek is, akik mondjuk tűző napon hagyják a kutyákat..múltkor egy pesti plázában láttam 3 kutyát egy Audiban, kaparták az üveget, hiába szóltam a biztonságiaknak, stb, senki nem tudott semmit csinálni..(ez nyáron volt amúgy, és fülledt meleg volt a parkolóba..a kocsinak az ablaka már eléggé párás volt..)

2015. dec. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Manka68 ***** válasza:
Valószínűleg nem lesz baja, de én nem szívesen hagynám egyedül a kutyámat egy forgalmas helyen. Úgy olvastam, nem egyedül mész, esetleg valamelyikőtök kint maradhatna vele. De a legjobb megoldás az lenne, ha előbb hazavinnétek, és utána indulnátok vásárolni kutya nélkül.
2015. dec. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz, résnyire hagyjátok nyitva az ablakot, és zárjátok be az autót, nehogy valaki ellopja.
2015. dec. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel többes számban írtál, gondolom nem egyedül leszel. Meg van oldva a dolog, vki kint marad, másik bemegy vásárolni. Nem hagyunk kutyát egyedül kocsiban!
2015. dec. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!