Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak ilyenkor a...

Mit csináljak ilyenkor a kutyával?

Figyelt kérdés

Nyaranta szoktunk menni a Velencei- tóhoz. Gondoltam be viszem magammal viszont akkor szinte egész végig csak rá kell figyelni és mi a családdal nagyon szeretünk bukfencezni meg kézen állni meg egyéb ilyeneket csinálni. (természetesen a vízben) :) Nyilván ezt pórázzal a kezembe nem nagyon tudnám megcsinálni. Szerintetek mit csináljak majd addig Vele? Zárjam be egy boxba ameddig mi bent vagyunk?

[link]

Kb. úgy szokott lenni hogy három óránként kijövünk. Otthon hagyni nem tudom és nem is akarom mert reggel 7- este 7-ig ott szoktunk lenni és senki nem fogja addig őt megsétáltatni. Kb 2*3 órát kéne ebbe töltenie de előtte természetesen fárasztanám labdáznánk meg játszanánk meg sétálnánk. Természetesen Vele is úsznék meg a vízbe labdáznánk. Szerintetek kibírná? Tudom hogy már nincs nyár de eléggé érdekel.

Előre is köszi a válaszokat. :)



2015. okt. 28. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Póráz nélkül nm mered elengedni? Lehet hogy nem mozdulna el mellőled, ott maradna a közeledben.
2015. okt. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, jó hogy most jut eszedbe, szerintem próbálj járni vele kutyaiskolába, mond h a fontos az lenne, hogy el tudd egnedni és minden esetben visszajöjjön. Nyárra kb. 10x megtanulja:D
2015. okt. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mért hogyha mellettem maradna akkor kibírna 3 órát a vízbe? Nem égne le? És igen most jut eszembe mivel akkor kaptam a kutyám amikor már nem volt strand idő. Kutyasuliba nem szeretném vinni mert iszonyú drága.
2015. okt. 28. 20:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem bántásból írtam, hogy most jut eszedbe, hanem segítség képpen, hogyígy legalább nyárig betanultok.

Amúgy van napernyő is a világon, megtanítod neki h árnyékba legyen. Az én kutyám nem szeret vízben lenni sokat, de elvan velünk egész nap, árnyékba lefekszik, néha jön vízbe is..


Amúgy mi drága egy kutyasulin, mondd már meg? Aki kutyát tart, igenis számoljon ilyen kiadással..ha magad nem bírod megtanítani, akkor kérj segítséget..

2015. okt. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!