Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kistestű, fiatal keverék...

Kistestű, fiatal keverék kutyusnak milyen tápot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki, talán örökbe fogunk fogadni egy kiskutyát. Ahol most van, ott Royal Canin tápot kap, de én azt olvastam, nem a legjobb ebben az árban. Elvileg a Josera, vagy a Brit jobb, bár eddig szinte mindenki nagyobb testű (németjuhász, staff, kutyákkal kapcsolatban írt róluk.

Ha aztán mégsem ő lesz (máshol is nézegetünk, hátha a hölgy mégsem nekünk adja, állítólag hietetlenül kukacoskodó), akkor is áll a kérdés.

Szóval kerevék, kisebb testű, fiatal kutyáknak melyik táp a legjobb választás?


2015. nov. 21. 05:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Közben megtudtam, tényleg elhozhatjuk kedden. :D
2015. nov. 21. 05:23
 2/4 anonim ***** válasza:
A kutya mérete nem számít! Brit Josera, esetleg Romeo, Dog Chow tápok jók!
2015. nov. 21. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Brit care és prémium tápjaiból is gyárt direkt kis testű kutyák számára is való eledelt. Nem számít a mérete, találni fogsz neki valót. Mindenkinél más a favorit, az én kutyusom a Brit Care-t jobban szereti, de a Josera is ugyanúgy jó. Boldog kutyás éveket, egészséget a blökinek!
2015. nov. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a Brit Premium Adult Small táppal etetem őket. 2 kistestű keverék kutya, egyik 5kg, a másik 7,5kg. Eddig csak pozitív tapasztalatom van. :) Szívesen eszik, ezáltal gondolom ízlik is nekik, a tápszemcsék kicsik, olyan nagyobb borsó méretűek. Az egyik kutyusom eléggé válogatós, de ezt a tápot egyből megette. Úgyhogy csak ajánlani tudom. :)
2015. nov. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!