Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A bologneset is lehet ölben...

A bologneset is lehet ölben cipelni?

Figyelt kérdés
A húgom és én is kutyát szeretnénk. Csak az a baj h a hugicám divatból szeretné a kutyát. Az én feladatom megvenni neki (máltai selyemszőrűt kért). De én nem akarom h szegény kutya egy barbie baba legyen. A húgom lebeszélhetetlen. Szóval arra gondoltam h egy bologneset fogok hazavinni. Ugye azt nem lehet ölben cipelni? Én úgy láttam eddig h az egy picit nagyobb termetű mint a máltai. Javítsatok ki ha tévedek!
2010. márc. 22. 15:21
1 2
 11/11 anonim válasza:
egy kiskutya nem egyenlő a csili-villi ékszerekkel amiket hordhat! törődés és szeretet kell neki, akár 13 éves kislány akarja, akár idősebb. várjon még pár évet a kishúgod míg rájön, hogy szerencsétlen kutyus is él! addig vegyél neki egy plüsskutyát.
2010. márc. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!