Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van ötletetek arra mivel...

Van ötletetek arra mivel lehetne ízesíteni (kiegészíteni) a tápot egy kutyának?

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 15:35
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem kiírni hogy 4 hónapos:)
2010. márc. 22. 15:35
 2/12 Akiteki ***** válasza:
100%
Felesleges. A kutyának üresen is ízlik.
2010. márc. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A kutyának így is jó. Ha egy közepes vagy annál jobb tápot veszel neki akkor tökéletesen jó. Ha nem aakrja megenni miközben semmi baja nincs tőle akkor az valószínűleg azért van mert irányítani akar téged... Azon kívül a kutyának szüksége van rágásra és ha mindig ráöntesz valamit akkor puha lesz a táp.
2010. márc. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ amúgy happy dogot kap!
2010. márc. 22. 15:49
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

A 35,- forintos konzerv-májkrém kis vízzel felhigítva csodákra képes. :)

Viszont 4 hónapos korában én sem adnék neki, mert rászokik. Ha nem eszi meg a tápot, akkor 10 perc után vedd el tőle, majd később ismét azt add neki. Ha nem eszi meg, akkor majd megeszi később. Nem fog éhenhalni, de úgy fog nézni rád! :)

Csak bátran, ez a nevelés.

2010. márc. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Második vagyok, azért néha mondjuk levest vagy tojást, szaftot, tésztát, ilyesmiket adhatsz neki. Virslit, sajtot jutalom falatnak
2010. márc. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
elvileg önmagában is jo igy a táp! de ha nagyon szeretnéd hogy fini legyen vegyél neki Grizzly márkáju lazacolajat
2010. márc. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Akiteki ***** válasza:
Happy dog jó választás. Ha nem akarsz rossz evő, válogatós kutyát csinálni belőle, csak önmagában add.
2010. márc. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem adunk a tápja mellé, mert akkor soha nem fogja megenni a kajáját. Tudom, hogy úgy viselkednek, mint az emberek, de a kaja az kaja. Náluk nincs olyan, hogy nem ízlik, csak finnyás. Ha nem eszi meg, akkor vedd el előle a tálat és csak következő etetésnél add neki vissza. És hidd el tényleg nem lesz semmibaja. ;)
2010. márc. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Csak az ízesítés kedvéért ne keverj semmit a tápjába, mert válogatós lesz.

Azonban a Happy Dog mellé érdemes lenne főzni. Rizs, tészta, mindenféle húsok, máj, zúza, szív, zöldség (kivéve krumpli), gyümölcs (kivéve szőlő, mazsola, szilva), tojás, túró, hogy teljes legyen a tápanyag bevitele.

2010. márc. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!