Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyapiszok felszedési technol...

KRS85 kérdése:

Kutyapiszok felszedési technológiával kapcsoltban mi most a legújabb? Nevetségesnek tartom, hogy a mai modern világban még mindig kézzel kell a kutyaürüléket szedni a kutyám után.

Figyelt kérdés

2015. dec. 9. 11:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Bőven jó a zacskó. Egyszerű, olcsó, könnyű. Akkor is így szedném, ha lenne rá célszerszàm. Mondjuk ma jó lett volna valami, mert hasmenése volt. Szerencsére az avarra ment, füvön bajban lettem volna.
2015. dec. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, volt közte hasznos is! :) többen ráéreztek a dologra, fejleszteni szeretnék egy jobb megoldást a zacsis fos kaparásnál! Addig is marad a zacskó...
2015. dec. 9. 21:46
 13/17 anonim ***** válasza:

Fost nem szedem fel,fűből azt semmilyen eszközzel nem tudod kiszedni. Ha van egy kis föld homok a kaksi környékén azt rakok a fosira,de mondom fűből nem lehet kiszedni. Múltkor ment a hasa kutyámnak földes helyre potyogtatta ott földdel együtt össze tudtam nagyjából szedni.


Van egy zacskó tartó szerkezet is amit a kutya farkához kell rögzíteni és ha kakil akkor a zacskóba megy azt csak le kell akasztani és kidobni,bár nem tudom melyik kutya menne akár 2 lépést is zacskóval a seggén :DDD Egy kis levél zavarja őket ha a hátsójuknál van,legalábbis enyémeket.


Meg tök hülyén néz ki.


Nekem ötletem sincs,hogy mit lehet erre kifejleszteni.


Vmi sprayt is láttam ami úgy mond lefagyasztja a kakit fehér lesz,se nem büdös se nem puha..jobb felszedni.. Hát nem tudom. Akárhogy gondolkozok,szerintem a zacsinál egyszerűbb,kényelmesebb nincs.

2015. dec. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Na, ez a spray dolog már jobbnak hangzik! Tudsz küldeni linket?
2015. dec. 10. 09:13
 15/17 anonim ***** válasza:
Ehhez nem kell spray, BARFozni kell :D Gyönyörű kemény kaka, szaga alig, és mindjárt nem tortúra zacskózni sem :)
2015. dec. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Lézer mutató + automata szarszedő drón. A drón magától követ benneteket, kutya pottyant, lézerrel rámutatsz a szarra, drón rárepül, felmarkolja, lézerrel rámutatsz a kukára, drón rárepül, ürít. Ez a modern megoldás! Sajnos bozótos területen nem működik, ahhoz egy lánctalpas drón kell.
2015. dec. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ne légy skót. Hagyd ott!


Mellesleg egyszer vmelyik amcsi filmben láttam olyat, hogy spray-el ráfújtak és eltűnt a kaki.

Lehet olyat kéne venni? Sztem elég modern :)

2015. dec. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!