Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha késik pár hónapot a veszett...

Ha késik pár hónapot a veszettség elleni oltás, az nagy baj? Felnőtt kutyákról van szó, és eddig rendesen időben voltak oltva, de most egy nagy váratlan kiadás miatt nem tudom őket orvoshoz vinni oltásra.

Figyelt kérdés
2015. dec. 10. 10:51
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Mielőtt megjelennek a hiénák, édesapám váratlanul meghalt, és a temetés minden pénzem elvitte.

A rosszindulatú emberek kíméljenek meg, és mindenki próbáljon a feltett kérdésre válaszolni!

Köszönöm!

2015. dec. 10. 10:55
 2/13 anonim ***** válasza:
Önmagában nem baj, de ha közben megharap valakit és a hatóságok rájönnek hogy nincs beoltva nagyon megbüntetnek.
2015. dec. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Részvétem apukád miatt! Semmi probléma, ha később kapják meg az éves veszettségit.
2015. dec. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha a oltás beadásáig nem harapnak a kutyáid embert, általában nem szól az orvos a csúszásért.

Vagy, ha jó a kapcsolatod a dokival, akkor megelőlegezheti neked az oltást.

2015. dec. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Szerencsére két csivava keverék kutyáról van szó, úgyhogy könnyen megfékezhetőek :-)

Köszönöm a választ!

2015. dec. 10. 11:04
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát és most ha azt mondjuk, hogy igen, akkor bepattansz az időgépedbe és mégis beoltatod őket időben? :D Így alakult, vidd el, amint tudod, ennyi, nem kell ezzel többet foglalkozni.
2015. dec. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva nem ismerem a dokit, mert a két kutya apumé volt :-( csak mostantól hozzám kerülnek.
2015. dec. 10. 11:24
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem szoktak a dokik ezen problémázni. Inkább késve oltasd be, mint egyáltalán ne :)
2015. dec. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Részvétem..

Viszont az élet megy tovább. Van chip a kutyákban, ugye? Majd oltáskor írasd át a nevedre őket.

Akár idő elcsúszással, egyenként is viheted majd őket oltásra.

2015. dec. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igen, oltás, chip, ivartalanítva van mindkettő. Csak most pár napja vettem észre, hogy az egyiket novemberben a másikat meg decemberben kellene vinni.

Köszönöm a válaszokat!

2015. dec. 10. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!