Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez normális, hogy ekkora hasa...

Ez normális, hogy ekkora hasa legyen? Nézzétek meg!

Figyelt kérdés
[link]
2010. márc. 22. 21:55
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

A kakija is normális kaki állagú.

Nincs benne féreg.(a kakijában.Azt olvastam,hogy azt látni lehet benne)

2010. márc. 22. 23:09
 12/25 anonim ***** válasza:
49%
Sztem kiskutyánál normális,hogy gömbölyű a pocija..,majd ahogy növekszik már nem lesz hordóhasú:)
2010. márc. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

na,igen.

Nem igazán tudtam kifejezni magam. Hordó hasú...tényleg.

Ez a jó szó rá!!!

Köszönöm!

2010. márc. 22. 23:34
 14/25 anonim ***** válasza:
Hihi:)nincs mit,örülök,hogy egy szóval megoldódott a probléma;)
2010. márc. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden férget és nem is is mindig lehet látni. Ha így lenne, nem rutinszerűen kellene a kölyökkutyákat kéthetente féregteleníteni, hanem csak ha látnánk férget a kakijukban.

Ez a kiskutya szerintem is férges. Igaz, hogy egy kölyökkutyának kifejezetten jól áll a pocak, de ez egy kicsit soknak tűnik :=).

A kezeletlen férgességtől a kiskutya csontozata sem fejlődik rendesen, később, a hirtelen növekedés időszakában jönnek az elhanyagolt kölyökkor első következményei: torzult csontozat, fájdalmas izületek (persze ezt is okozhatja sok minden más, de ha csak egyet megelőzhetünk, meg kell tenni).


Adj neki féreghajtót (állatorvos vagy állatpatika segít választani) és kéthetente ismételd a kezelést. Meg fogsz döbbenni, hogy jön majd ki belőle. Ne felejtsd aonnal összeszedni és eltüntetni a kakit, nehogy visszafertőződjön a kutyi.

2010. márc. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is férges.Ez egy sokszor láthatatlan, alattomos betegség, senki nem gondolja. Nem kell hogy a kikijában lásd, csak akkor fogod ott látni ha már kiirtottad, elpusztult. Mondjuk mindegy, mert 3 hónapos koráig kéthetente minden kiskutyát kell féregteleníteni, ha van benne, ha nincs, de szerintem lesz, nem is kevés.... vigyázz vele, mert el is záródhatnak a belei. A mi állatorvosunk teljesen ki van akadva, hogy mindenki hogy elhanyagolja a féregtelenítést, csak akkor szaladnak sírva, amikor már a kölyök férget hány. Szóval mielőbb intézkedj!
2010. márc. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Szerintem nem az!!!

Kiderült,h a férjem egy kicsit túl etette és azért lett ilyen dagadék.

Reggelre már tiszta "lapos" volt a hasa.(a tegnap estihez képest)

Kis zabagép.Mondjuk ez a fajta az.

2010. márc. 23. 08:10
 18/25 Akiteki ***** válasza:
100%
Tökmindegy, akkor is kell kéthetente féreghajtózni. Meg fogsz lepődni!
2010. márc. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Ez egy mopsz? Nekem mopszim van és kiskorában elég vicces volt, mert ugyanilyan nagy pocija volt, ezen nevettünk állandóan, olyan volt mint egy hordó. Már 4 éves, de ha nagyon bezabál még mindig így néz felülről :)
2010. márc. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Te kérdező, miért ellenzed a féregtelenítést? Mindegy, hogy sokat evett vagy keveset, mindenképp féregteleníteni KELL a kiskutyákat. Kéthetente! Eddig is kellett volna. Le merem fogadni, hogy még nem is látta állatorvos a kutyádat. Ne szaporítsd a felelőtlen állattartók táborát, irány az állatorvos!
2010. márc. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!