Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kérlek nézzetek rám! Milyen a...

Kérlek nézzetek rám! Milyen a görbém? Nem az érdekel, hogy babás e vagy sem, mert azt egy -két napon belül úgyis kiderül, hanem inkább az, hogy normális e, szép e, volt e peteérésem?

Figyelt kérdés
[link]
2009. júl. 23. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy jó görbe!:) volt peteérés is
2009. júl. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Normális és szép a görbéd. :) Tüszőrepedésed tutira volt, hőd is szépen felment, szóval minden oké szerintem.
2009. júl. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
tényleg szép, és nem ugrál. a teákat iszod vagy szedsz valamit? nekem akkor volt ilyen egyenletes.
2009. júl. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tüszőrepedés a 15-16. napon, azóta fenn van nagyon szépen. Minden rendben van ezzel a görbével.
2009. júl. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

El se tudjátok képzelni milyen megnyugtató, hogy ezt írjátok. Fogigátló után vagyok 3 hónappal, és nagyon féltem, hogy nem vagyok oké, ezért kezdtem el ebben a ciklusban hőmérőzni, hogy most feltehessem Nektek.


A cickát és a palástüvet iszom, és a gravida. De szerintem is a teáktól ilyen. Most beszereztem a premens-t is, mert amióta abbahagytam a fogigátlót, nagyon megvisel a menszi. Hát ez a következős ciklustól kezdem majd szedni, hallottam, hogy méhnyálkahártyát is vastagítja, ami valószínüleg nekem sem árt.

2009. júl. 23. 13:48
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó lehet! Megy a drukk!
2009. júl. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok! ha még esetleg olvastok, tudnátok még abban segíteni, hogy mikor tesztelhetnék legkorábban? Ja egyébként ma is ugyanazt mértem mint tegnap. :-)
2009. júl. 24. 08:00
 8/10 anonim ***** válasza:
4-5 nap,és tesztelhetsz!Drukkolok!
2009. júl. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, majd megírom ide, mi lett a végeredmény :-)
2009. júl. 24. 13:16
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedves 13:12-es!


Lehet, hogy olvastál, mert ma újra felraktam a görbémet!

[link]


Nem bírtam ki az általad javasolt időpontig. Reggelt egy nagyon épphogy láthatót teszteltem Medi-Preggel, most pedig elfogyasztottam egy Valentin-t.

Határozott pozitív lett a tesztidőn belül, annyi hogy halványabb,mint a kontrollcsík, de ez bizti azért van, mert még nincs annyi HCG a szervezetemben.

2009. júl. 27. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!