Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez normális, hogy ekkora hasa...

Ez normális, hogy ekkora hasa legyen? Nézzétek meg!

Figyelt kérdés
[link]
2010. márc. 22. 21:55
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Én anno egy neves tenyésztőtől vettem egy kutyust.

Oltásai és féreghajtása is rendben voltak a kiskönyv szerint.

A kutyus sem volt kövér, hordóhasú, kakija rendben volt,

semmi nem látszott benne.

Aztán 2 hét elteltével adtam neki a következő adag féreghajtót, és láss "csodát": hemzsegtek a kutyában a kb.10cm-es férgek.Mit ne mondjak, undorító volt még csak látni is.

Szóval ne odázd el azt a féreghajtást, mert komoly bajok lehetnek belőle, a férgek elvonják az összes hasznos tápanyagot a kutyától, később nagyon bánni fogod a dolgot.

Ártani nem árt, ha nem férges, akkor sem.

Üdv.

2010. márc. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
férges szerintem is, akármennyit eszik nem lehet ilyen a hasa, igy is úgy is kell féreghajtózni oltásonként két hetente! szerintem is meglepődsz majd:S
2010. márc. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Majd meglátjuk!

Amúgy bordeauxi dog.

2010. márc. 23. 10:58
 24/25 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem ellenzem.Amikor elhoztuk kapott már féreg hajtást.a hétvége felé visszük oltani és akkor kapja a következőt.
2010. márc. 23. 10:59
 25/25 anonim ***** válasza:
Tele van féreggel vagy valami más baja lehet! AZonnal orvos!
2010. márc. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!