Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hova nevezzek, hova kell?

Hova nevezzek, hova kell?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és szeretnék nevezni a border collie-mal egy versenyre, csak azt nem tudom hogy nekem elég csak simán neveznem a kutyusom a kölyök osztályba vagy még mellé a fiatal felvezetőhöz is.

2015. dec. 12. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg a tenyésztőt, ahonnan a kutyát vetted, hogy segítsen a kezdeti lépésekben, biztosan örömmel segít.
2015. dec. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nos, te kiállításra akarsz nevezni, úgy látom.

A törzskönyv remélhetőleg a nevedre van íratva.

A kiállítást keresd meg a MEOESZ honlapján. Ott megtalálod a nevezési feltételeket és a nevezési lapot is.

Fiatal felvezetőnek külön kell nevezni.

2015. dec. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Természetesen az én nevemen van, korábban már voltam ringdresszúrán egy 3 alkalmat hogy nagyábol megtanulhassam mit hogyan is kell.Most elkezdtem vele gyakorolni. A winter dog showra szeretnék nevezni már regisztráltam az online nevezési honlapon.Már klubkártyát is kifitettük csak még nem érkezett meg.A tenyésztőm jelenleg külföldön van,és nem szeretném zavarni, mert így is elég gyakran kérek tőle segítséget,már korábban elolvastam a meoesz oldalát és a verseny nevezést is de ott semmit nemírnak arrol hogy nekem hova kéne neveznem. Csak annyi van hogy kölyök korosztály xy ár....és egy külön táblázatba hogy fiatal felvezető xy .Ebben tudnátok nekem segíteni?
2015. dec. 12. 20:32
 4/9 anonim ***** válasza:
A fiatal felvezetők egy külön kategóriw. Mennyi idős lesz a kutyusod a kiállítás napján?
2015. dec. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A fiatal felvezető verseny egy külön verseny ahol téged néznek és nem a kutyát. Az a profizmusról szól. Ha a kutyával akarsz eredményeket elérni akkor a fiatal ( vagy ahány hónapos nem tudom) annak megfelelő osztályba nevezd be.
2015. dec. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kutyád? Annyit már csak kikukáztál, hogy melyik osztályban milyen korú kutyákat lehet nevezni. A nevezési lapon értelemszerűen azt az osztályt jelölöd be, ahova tartoztok.
2015. dec. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én azt szeretném hogy a kutyámat nézzék egyébként kölyök osztályba kell neveznem mert most 6hónapos.És az nem gond hogy én még csak 14 éves vagyok és ott meg felnőttek ellen versenyzek? :)
2015. dec. 13. 14:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem a gazdák versenyeznek, hanem a kutyákat nézik meg, melyik felel meg a legjobban a standardnak.keress a youtubon kiállításokról videót. Találsz olyant, ahol bírálják a kutyákat.
2015. dec. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, kicsit izgulok, mivel ez lenne az első versenyünk és azért rengeteg gyönyörű kiállású kutya van akik simán levernek,de kiprobáljuk magunkat :D
2015. dec. 13. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!