Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A staffik tudnak pihenni a...

A staffik tudnak pihenni a megszokott környezetükön kívül?

Figyelt kérdés
Hugomnak a staffije, amikor nálunk van, akkor nem tud nyugton lenni, pedig hetente szoktak átjárni. Gondolok itt arra, hogy fel alá mászkál. Hogyha lefektetjük, akkor lefekszik, de látszik rajta, hogy nem lazult el,. Folyamatosan figyelő állásban van. Éber tekintet, megfeszült test, hogyha bármi van egyből tudjon menni. Ez normális staffi viselkedés? Más fajtájú kutyánál ilyet.nem tapasztaltam. Főleg, hogy nem évente egyszer jönnek, hanem gyakori vendégek. Az számíthat, hogy ivaros kan? Csak akkor tud nyugodtan pihenni, hogyha teljesen, kifulladásig kifárasztotta, olyqnkor el is alszik. De hogyha normálisan van csak lemozgatva, akkor így viselkedik.
2015. dec. 17. 13:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Izgatott, nem ott lakik, ezt érzi ő is. Valószínűleg még ti is tápláljátok, tudtotokon kívül ezt a viselkedést.


Nekem is valami staffi keverékem van, első alkalommal mikor nővéremhez átvittem pörgött 1 óráig, mindent 20x megszagolt, az erkélyen nézelődött. Aztán benyomtunk egy filmet, fölhívtuk őt is a kanapéra és aludt, mint a tej.


Hozzáteszem, hogy 1,5 óra séta volt nővéremhez az út, direkt gyalog mentünk és nem tömegközlekedéssel, így valamennyire el is fáradt.

2015. dec. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!