Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi történhetett amit nem...

Mi történhetett amit nem vettem észre? (Játékgond)

Figyelt kérdés

Ma délelőtt kint voltam az udvaron és játszottam a kutyával, ahogy azt mindig szoktam, eldobtam a labdát, visszahozta, viszont mivel még nem teszi le elém, ezért azt gyakoroljuk mostanában, hogy 2 játékkal játszunk.

Így is volt ez most is, van neki az a rojtos végű kötele, és ahogy lerakta elém a labdát, én leguggoltam hozzá, hogy elkezdjük húzni a kötelet, de hirtelen mintha 'átkattant' volna benne valami(nem is tudom hogy fogalmazzam meg), bekapta a kötelet, gyorsan kiköpte, és megszagolta felemelt lábbal, aztán elkezdett szabályosan hátralépegetni több métert.

Azóta komolyan mondom, mintha félne a kötéltől, néha ijesztő, nem fogja meg, meglátja nálam és megáll vagy elkezd hátrálni tőlem is, pedig semmi nem történt..

Arra gondoltam, hogy valaki esetleg olyan cipővel lépett rá, amivel utcán járt, és egy másik kutya szagát érzi rajta, de másik kutya nem érintkezett a kötéllel, ez biztos.

Mi történhetett? (Imádta a kötelét, órákig tudtuk húzni, és nagyon jól elfáradt benne mindig.)



2015. dec. 19. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem azért hátrált, mert várta, hogy eldobd?
2015. dec. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy véletlen beledobtad a kötelet egy kupac kakiba, a kutya pedig finnyás. Nálunk ez gyakori eset. Próbáld meg lemosni a kötelet, ha nem jön be, akkor vegyél egy újat. Olyat, ami nem hasonlít rá : D

Mikor újra odaviszed neki a kötelet, akkor ne told az arcába, hanem elfelé húzd tőle, mintha zsákmány lenne.

2015. dec. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Megsértette a nyelvét/fogát/ínyét, ahogy bekapta?
2015. dec. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1.válaszoló: Nem, amikor várja, hogy eldobjam az teljesen másmilyen, már megismerem. Ezt még nézni is fura volt, szinte elfordított fejjel ment hátrafele...

2.válaszoló: Az lehet tényleg, de így, hogy egyik percről a másikra rögtön megérzi és megváltozik:D Megpróbálom akkor jól kimosni, hátha ez a baj

3.válaszoló:nem, nekem is rögtön ez ugrott be, meg is néztem a száját, de a nagy focilabdáért ugyanúgy megy és hurcolássza, és a kemény tápszemeket is eszi, szóval nem sérthette meg semmi.

2015. dec. 19. 16:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Meglepődnél, hogy milyen hamar észreveszik (: Mégiscsak egy kutya, gyorsan levágja, ha valami más rajta.
2015. dec. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szerintem igazad volt és sikerült "jó" helyre dobnom:D

Lemostam, és már érdekli újra, még egy párszor ki kell öblíteni, de már nem hátrál el tőle.

Köszönöm a válaszokat!

2015. dec. 21. 14:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy rendben lesz (: és szívesen :)
2015. dec. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is örülök, hogy megoldódott, ugyanezt akartam javasolni, mert nálunk a labdával történik néha ilyen, az is elég, ha csak a kaki közébe (vagy a már összeszedett helyére) esik, már nem hozza vissza a kutya, vagy a leírt módon hátrál :)
2016. jan. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Azóta sikerült egy labdával is eljátszanunk ugyanezt, még gyakorolnom kéne a dobálást:D

De abból szerencsére van másik, nem maradunk játék nélkül:)

2016. jan. 7. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!