Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan viselné az új kutyám,...

Xyzszs kérdése:

Hogyan viselné az új kutyám, hogy ő nem jöhet be a lakásba?

Figyelt kérdés
Van egy orokbefogadott 5 eves ivartalanitott kan kistestu kutyam,aki velem el a hazunkba.De szeretnek egy nagyobb testu kutyat az udvarunkba,hazorzesre.Aki hasonlo helyzetben van,annak a velemenyere lennek kivancsi,hogy kialakulhat-e feltekenyseg,elfogadja -e a kinti kutya,hogy nem johet be a hazba..stb..?!Termszetesen vele is ugyanugy foglalkoznek,setaltatas meg minden,de meggondolatlanul nem akarok donteni.Koszi!

2015. dec. 22. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Elfogadja, persze! Attól függ, mihez szoktatod hozzá. Ha az első pillanattól az a felállás, hogy az egyik bent él, a másik kint, akkor semmi gond nem lesz.
2015. dec. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Koszi.Husky-ra gondoltam...remelem nem suedi szet majd a kisebb kutyamat..
2015. dec. 23. 10:02
 3/10 anonim ***** válasza:

Husky nem fog házat őrizni.

És nem fogj szétszedni a másik kutyádat, ha mind a kettőt megfelelően neveled. A mostani kutyád hogy jön ki más kutyákkal?

2015. dec. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Persze.Hamar baratkozik,meg egy pitbull a legjobb spanja😊
2015. dec. 23. 20:43
 5/10 A kérdező kommentje:
De valoszinuleg orokbefogadok inkabb..
2015. dec. 23. 20:45
 6/10 anonim ***** válasza:

ne huskyt..házőrzésre. arra kuvasz kaukázusi stb.

ha pdig huskyt akarsz ne várd h őrizzen :)

2015. dec. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Oke,koszi.De nem arra gondoltam h szedje szet az embereket.Azt hiszem marad a nemetjuhasz.De husky-sok velemenyere is kivancsi lennek,h valoban olyan rossz hazorzok-e
2015. dec. 23. 22:21
 8/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk én eleve nem hiszek a kutyában, mint házőrzőben, mert aki bemegy, az be fog menni úgy, hogy lefújja a kutyát vagy előtte két nappal megmérgezi, arra meg, hogy ugasson, felesleges kutyát tartani, mert arra ott a csengő, de ízlések egy pofonok. Az viszont biztos, hogy egy husky az életben nem fog házat őrizni és van olyan mozgásigánye, hogy csak addig lesz belőle kerti dísz, amíg meg nem lóg és tönkre nem vágja a keret.

A német juhász jobban hangzik, rengeteg jó fajtajelleggel rendelkező kujtya vár gazdára, ajánlom a témába vágó facebook csoportokat.


Azt viszont nem értem, hogy ha már egy kutya benn van a lakásban, miért nem lehet benn a másik is. Így kisebb eséllyel is tudják likvidálni ha esetleg előállna ilyen eset és az a kutya is családtag lehetne, ugyan annyit tudnátok vele lenni, mint a bentivel.

2015. dec. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a velemenyed,de ugy gondolom,h egy nagytestu kutya ne legyen a hazban,a kettonek a merete meg sem kozeliti egymast.Meg nem csak en elek ebben a hazban,alkalmazkodnom kell mashoz is.A mostani is jo jelzokutya,de szeretnenk egy nagyobbat,ugymond elrettentesnek☺Ez meg eleg durva felfogas,h megolik,megmergezik a kinti kutyat..Ennyi erovel engem is fejbelohetnek a sajat otthonomban.De ertem,mire celzol..
2015. dec. 24. 13:48
 10/10 anonim ***** válasza:

Amúgy nekünk 3 kutyánk volt, mind nagy és benti, és soha nem történt semmi rombolás, vagy ilyesmi. (mármint ilyen óriási. néha oké lelöktek egy távkapcsolót, vagy hasonló, de azért nem törtek-zúztak:D) /berni pásztor, labrador, amstaff/ :)

Szóval szerintem nem lenne bent nagy baj, ha szépen meg van nevelve :)

2015. dec. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!