Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki mondana nekem kutyás...

Valaki mondana nekem kutyás munkákat?

Figyelt kérdés
Mindenképpen kutyákkal szeretnék pár év múlva foglalkozni ,sokat tudok sok fajta kutyáról ,de nem tudom hol lehetne elhelyezkedni,hogy jól is keressek (tehát nem minimálbérre gondolok) ,és nyugodt legyek a "kutyás jövőm" miatt. tudom nagyon jól ,hogy ebbe beleszámít a tanulmányi átlag is természetesen erre nem kell felhívni a figyelmem. Légyszives ne írjátok az állatorvost ,kutya kiképzőt,tenyésztőt,mert már utánnuk néztem és ezeken is gondolkozok. Nagy probléma ,hogy kiképzésből tenyésztésből állítólag nem igazán lehet megélni.
2015. dec. 23. 16:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjük akkor ott, hogy mit szeretsz csinálni a kutyákkal? Mert csak anyagi megfontolásból egy kutyás szakmában sem leszel sikeres, azt előre borítékolom.
2015. dec. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Akuminak igaza van. Kutyákkal azért foglalkozunk, mert szeretjük ezt csinálni, ha meg esetleg pénzt is kapunk érte, annál jobb. Másik nagy problémának azt látom, hogy láthatóan nem kutyázol komoly szinten. A kutyás munkák legtöbbje az a kategória, ahol nem a tanulmányi átlag számít, hanem,hogy mennyi gyakorlatot tudsz felmutatni és itt nem a Fifikével naponta labdázok meg pacsit adni is tud esetére gondolok, az nem gyakorlat,hanem pl naponta kijárni menhelyes kutyákat rehabilitálni, vagy legalább országos bajnoki szinten sportolni. Ha olyan szinten kutyáznál, hogy abból belátható időn belül fizetős munka lehessen, akkor nem itt kérdeznél.
2015. dec. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!