Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek is rosszul esne/esik...

Nektek is rosszul esne/esik ha barátaitok, családotok azt mondaná egy fajtára amit szeretnétek, hogy csúnya és ízlésficamotok van?

Figyelt kérdés

Nekem ez esetben nem a családdal van bajom.Hanem egyik legjobb barátnőmmel. Aki azt mondta,hogy amelyik fajtát kinéztem csúnya,meg ízlésficamom van.Meg hogy tetszhet ez a fajta.


Kicsit rosszul esett,mert eddig akárkinek mutattam képet a fajtáról,hogy álmom egy ilyen kutya.Mindenki csodálta,családom is.Még nem kutyás ismerőseim is le voltak nyűgözve.


Barátnőm reakciója meglepett.


Tudom,hogy olyan fajtám lesz amilyet szeretnék,meg most nem miatt fogok le mondani az álomkutyámról :D Csak kicsit szíven ütött,hogy ízlésficamnak nevezte a fajtát.


Orosz Fekete Terrier


[link]


2015. nov. 16. 22:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel ki mit mond? Ha Neked tetszik ez a fajta, ismered a fajtát, az igényeit akkor legyen ilyen kutyád. Kész. Le kell sz@rni ki mit gondol. Én az angol bullterriereket szeretem, és az emberek java része leszólja a feje formája miatt, de nem fog visszafogni abban, h ha lesz rá lehetőségem vegyek egy bullterriert.
2015. nov. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
86%
Még nem láttam ilyet, de csodaszép a képeken és tekintélyes a mérete :)
2015. nov. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Tudom,csak mint írtam egyik jó barátnőm szólt le, akinek sok mindenben adok szavára. Persze ebben nem!! Lesz ilyen kutyám,nem tántorít el!!

Csak mégis rosszul esett vmilyen szinten.


Ismerem a fajtát elég jól,szerencsére volt és van lehetőségem a közelükben lenni,tenyésztőkkel, gazdikkal beszéltem már,kutyáikkal sok időt töltöttem :)

Ezért is szerettem bele a fajtába és a jellemükbe leginkább, amivel párosul ez a külső. Kettő együtt nekem maga a tökély :D Mondhatni tökéletes kutya számomra.

2015. nov. 16. 23:04
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez a lényeg.
2015. nov. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Csúnya kutya nincs, hülye ember van. Ne mások véleménye alapján döntsd el, hogy milyen kutyát szeretnél, hiszen veled fog élni, nem a barátnőddel. Az orosz fekete terrier méltóságteljes óriás, tölts vele sok boldog évet, és ha a barátnőd akadéskoskodik, engedd rá felugrani a kutyát, hadd lássa közelről, kivel húzott ujjat :)
2015. nov. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha picin hozzádkerül, barátnőd ugyanúgy dögönyözni fogja, és szeretni. Lehet, hogy a fajta akkor sem tetszik majd neki. De a te kutyád lesz, neked kell, hogy tetszen.
2015. nov. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk egyformák, ízlések és pofonok, ezzel nincs is semmi baj. De engem is megsértett volna az ízlésficamos dologgal. Attól mert neki nem tetszik miért kell fikázni a másikat? Óvodás szint... Ne foglalkozz vele, inkább valósítsd meg az álmod!
2015. nov. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
100%
szerintem Aranyos kutya
2015. nov. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%
Nehogymár te érezd magad szarul, mert a barátnőd azt hiszi, hogy ő szarta a spanyol viaszt... Az egy dolog, hogy nem tetszik neki, de ha ezért leszól, az őt minősíti, nem téged, meg nem a kutyát. Lesz még problémája az életben, ha azt hiszi, hogy ő határozhatja meg mindenki ízlését.
2015. nov. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
34%
A barátnőd retardált.
2015. nov. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!