Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Brit Premium táp etetési...

A Brit Premium táp etetési táblázata mennyire helyes?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon kevésnek tűnik a napi adag, ezért kérdem.

Előre is köszönöm és kellemes ünnepeket! :)



2015. dec. 24. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyetlen táblázat sem kőbe vésett. Neked kell látnod a kutyán, elég-e az ajánlott adag, vagy sok, vagy kevés. Akkor változtatsz kicsit a mennyiségen.
2015. dec. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze, tudom. De még akkor is baromi kevésnek tűnik. :/
2015. dec. 24. 14:03
 3/7 bollocks ***** válasza:
Miért tűnik kevésnek, fogy tőle a kutyád?
2015. dec. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem, de az 5kg-os csivava keverékem eszik kb. annyit, mint egy 15kg-os kutya napi adagja (152g). Ő most Brit Premium Adult Small tápot eszik. Egyébként bevált, jó táp, csak érdeklődöm. :)
2015. dec. 24. 14:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer etettem Brit Prémium sporttal, 17-18 kilós keveréket. 400 gramm mellett is fogyott 2,5 kilót. Meg annyit sz*rt mintha egy hadsereg kutyám lenne. Asszem 200gramm körül kellett volna ennie belőle amúgy.
2015. dec. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Időpont ma 16:48

A prémium sport táp feltételezi, hogy az adott kutya valóban minden nap le is dolgozza , amit a tápban megevett magas energia tartalmat. Ha egy táp sok a kutyának, erős , akkor bizony szépen átszalad rajta a nem hasznosított része.

2015. dec. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy baromi aktív kutyám van, azért vettem neki a sportot. De nekünk nagyon szar volt a táp. Később több helyen is olvastam ezt másoknál.
2015. dec. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!