Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítséget kérek, Budapesten...

Segítséget kérek, Budapesten hol kapható főt marha, kutyakajaként?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
veszel nyersen és megfőzöd?...
2010. márc. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet... DE állítólag nem bélszínbő (pl. tőgyből) készítenek kutyakaját...
2010. márc. 24. 11:18
 3/8 anonim ***** válasza:
hentesnél megveszed és megfőzöd!
2010. márc. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2010. márc. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

előző vagyok,

Bocs, az előzőért. Forognak a gondolatok a fejembe. Szóval nálunk a 17.kerületben van egy állateledeles akinél fagyasztott husokat lehet kapni, ami már emberi fogyasztásra nem alkalmasak. És olcsó. Mi a kutyáknak, sarálthúst, vadhúst, marhát, zuzát, szivet szoktunk nekik venni.


egyik válaszoló!

És azzal mi a baj ha megfőzi a kérdező, és én is? Jobb ha chapit adok neki ami szeméttel van tele?

2010. márc. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd körbe a henteseket, a nyesedékeket szokták így eladni, azt megfőzöd kicsit, és jó lesz. Csak arra figyelj, hogy disznóhúst nyersen soha, szárnyasok csontját se! A marha jó ötlet, de mellé mindenképp adj egy kis tápot, mert csak hússal etetni sem jó.
2010. márc. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
csak arra gondoltam, hogy bármilyen olcsó húst vesz a normális hentesnél és megfőzi otthon... vagy vágóhídi maradékra gondoltok?
2010. márc. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak javításként a bélszín az színhús, megfelel a sertés szűzpecsenyének! Egyébként én is marhahúst etetek, de B-A-Z megyében, vannak hentes kapcsolatok. Tápot is adok vegyesen hússal, mert a kizárólagos húsetetés nem jó!
2010. márc. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!