Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyatámadás után feljelentés...

Kutyatámadás után feljelentés - lesz következménye?

Figyelt kérdés

Van a környékünkön egy Jack Russell terrier, aki múltkor "kiszökött a kapun", mikor a gazdája a kukát hozta be (igaz, hogy a gazda a házból jött ki), a kutyámra és rám támadt. Mindkettőnket megharapott (a kutyámnak konkrétan a nyakát célozta, nekem a kezemet kapta el, mikor védeni próbáltam), de szerencsére egyikünknek sem lett komoly baja. Akkor leteremtettem a gazdát, hogy hogy gondolja ezt, és eldöntöttem, hogy nem sétáltatok arra többet.

Ma viszont egy környező utca sarkáról, úgy, hogy nem is láttam előtte, újra nekünk rontott. Szituáció ugyanaz, megint a kutyám nyaka a cél, most szerencsére gyorsabb voltam, nem kapta el.

Nem akartam első alkalommal akadékoskodni, de ma elpattant bennem valami, látva, hogy egyáltalán nem egyszeri eset, hogy a kutya fegyület nélkül az utcán járkál és támad. A kérdésem az lenne, hogy lesz-e valami következménye annak, ha feljelentést teszek, vagy csak porosodni fog az akta valaki irodájában? Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?

(Első alkalommal volt tanúm, és orvosnál/állatorvosnál is jártam.)


2015. dec. 25. 17:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Amúgy én is anyázós típus vagyok, tapasztalatból tudom, hogy nem annyira szokott működni :D De szó nélkül feljelentgetni nem az igazi, én is megsértődnék, ha nem szólnának előtte, hogy oldjam meg. Mondjuk ilyen szempontból én immunis vagyok a stílusra, de a legtöbb ember nem az.
2016. jan. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hár figyelj, a szabály az szabály, senkinek sem szólnak előtte külön, hogy tartsa be/oldja meg, ez mindenkitől elvárható magától.
2016. jan. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!