Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivava kiskutyam van 10...

Bc Brown kérdése:

Csivava kiskutyam van 10 honapos es par napja mentettuk meg . Es kicsit aggodok most miatta mert be duzzadt a nemi szerve ( kislany) nem tudom h tuzel vagy felfazhatott?

Figyelt kérdés

#csivava felfazott
2015. dec. 26. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

10 hónaposan elméletileg már ivarérett, tehát tüzelhet is. Amúgy mit takar az, hogy megmentettétek? Ha rossz körülmények volt, akkor ajánlatos minél hamarabb elvinni orvoshoz, ott kiderül, ha valami baja van.

Kellemes Ünnepeket!

2015. dec. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 elwera ***** válasza:
ha tüzel, akkor meg van duzzadva, vérzik neki cseppekben, ha le nem nyalja.
2015. dec. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom a valaszokat ! kiskutyat szerettem volna aztan ra bukkantunk a kutyusomra aki most mar az enyem rossz korulmenyek kozott tartottak oket le fogyva maguk ala piszkitva ... :( orvos uttan lett duzzadt a nuni .. de mar eszre vettem h tuzel :) koszonok szepen mindent
2015. dec. 29. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!